Mintys mylintis

Mintys mylintis

Mintys mylintis turi milziniska reiksme. Kalbu apie vyrus, bet turbut ir moterims taip. Vedusiam, jei zmona nusibodusi, daug mieliau galvoti, kad mylisi ne su zmona, o su patinkancia bendradarbe, siaip kokia zavia butybe. Ir tai gal nera neistikimybe? Gal tai net gelbsti seimas?
Mylintis galvojant apie pinigus ar kokias problemas sex’as tampa blankus, net vulgarus. Kai mylimasi su mylimu zmogumi ir visos mintys apie ji - tai nepakartojama…

Aha… Tai jei dama proceso eigoje galvoja apie tai, kad jau laikas dažyti lubas, ir svarsto kokias dažais, vadinasi Aš nekaltas

as galvoju apie tai kas yra saldytuveAš nekaltas

Šypsena O gal ir visai neblogai daug ką įsivaizduoti. Gal fantazijos padeda paivairinti sąntikius. Geriau jau taip negu ištikruju eiti į šoną. Bet jai visą laiką myliesi su vienu, o galvoji apie kt. reikia imtis kažkokių priemonių.

ai galvoju apie stumokliu darba automobilyje… Cha cha

Blevyzgos kokios tai…

Atsimenu, kad kai myledavausi su savo buvusiu vaikinu, as visuomet budavau uzsimerkusi, galvodavau apie kazka. NEsakau, kad isivaizduodavau, kad tai darau su kitu, bet isivaizduodavau, kad mano partneris atrodo kitaip… As to vaikino nemylejau, man nepatiko jo isvaizda. Budavo atsimerliu, pamatau jo "snukuti" ir mylejimosi nuotaika (jei ji buna) kazkur dingsta…

Dabar as netgi mielai aplieku ijungta sviesa. O uzsimerkus, arba ja isjungus mano mintyse jis… Siaip buna mylintis, kad pamirsti viska aplinkui… Net nebezinai kur esi… Bet as dabar visada zinau su kuo esu, nes galvoju apie JI.

Fantazijos sustiprina jausmus. Gerina sex’o kokybe…

Fantaziorai, blynCha chaAš nekaltasAš nekaltas

Otmorozok cia kokis tai geras tu palikaiAš nekaltas

man tai visai nepriimtina Cha cha nors jeigu ziuresim grynai is seimos puses tai gal ir galima, bet vis tiek kazkaip keistai viskas atrodo.
tik kas bus jeigu aistros sukuryje istarsi patinkancios bendradarbes varda? o lia lia tada bus dar blogiau, o jei tai ne tai tada drystu sakyti kad jokiu moraliniu desniu seimoje nebeliko ir neverta gadinti gyvenima vaikams, kurie tikrai gerai supranta ir sparciai mokosi is suaugusiu o ypac greitai ismoksta tai ko nereiketu Liūdna

tokiu atveju reikia pasiieskoti bendradarbes, kurios vardas toks, kaip ir zmonos—tada galima ir burkuotiCha chaLiežuvisCha cha
Graži

Apie ka tu myledamasi galvoji? Jei myliesi pati su savimi?

tai jau yra nebe mylejimasis, o kitas zodelis… ir mintys visai kitokios… Cha cha
ech otmorozok otmorozok… apie ka tavo mintys… vis apie ta pati…
nauji metai atejo, o mintys galvelej … Baisu

apie ka, apie ka, aisku apie tave ir apie tavo dideli ir statuCha chaCha chaCha cha

Jei tu atradai tikrai ta, kuri tau skirta tokiu klausimu net nekiltu. O fantazija panaudok naujoms pozoms atrasti. Tada ir nebereikes nieko kito.Mirkt

Otmorozkai,mažu nutarei pasdaryt geresnis?Cha chaCha cha

Mylintis dviese fantazijos nereikalingos. Niekad neteko guleti su vienu, o isivaizduoti kita Ignore ir nenoreciau Ne, kazkaip feeeee
O mylintis po viena… tik jos ir ikvepia Aš nekaltas

Taip