milicijos diena:))


milicijos diena:))

siandien jei ne klystu visi metai gers o ryt bus pikti… Cha chanes tipo angelo sargo diena ar kaip ten Nekaltas

padlos jau visa savaite vaidina dirbancius Piktas keliuose pilna tu zaliuku Piktas

Gerai

susistabde draugeli ir sako “nesviecia pas tave gabaritas, ateik i masina”. tai plia negi kiekviena karta pries isedant i masina reik nakui ratus aplink ja sukti, tikrinti gabaritus, nr apsvietima ir kitoki suda? Piktas susinervinau

jie visada vaidina dirbancius Cha chao dirba tik kai kysi ima Mirkt

ir kiek baudos uzdejo? man kiek yra sustabde kai nedega tik perspeja ir viskas.

buvo ir mane kazkada sustabde uz nedegancia galine lempa… israse bauda Pavargęs… ir svarbiausiai jiems graziai paaiskinau ,kad negaliu iskarto pastebeti kada perdega ji ,kad artimiausioj degalinej pasikeisiu lempute ir ,kad neteisinga uz toky dalyka skirti bauda (dar lyg 150lt buvo)… px jiem… sako pries vaziuodamas turi apsiziureti ar tavo vairuojama transporto priemone yra tech. tvarkinga… nu kazka panasaus Juokiasi

bauda simtaspem, bet sake, kad neoficialiai kazkiek maziau sumokejo, tik nezinau kiek. o kaip pasebeti, jei gabaritas perdega vaziuojant? ar reik sustoti kas simta metru ir tikrinti? Nekaltas

pas mane ant ex bliudo '93 ir tai buvo perspejamoji lempute, kad pvz gabaritas ar stopas nedega, praverte pora kartu.

baudu uz nedegancia lempute ar pan - niekaip nepateisinu… issidirbinejimas kazkoks… dar kad bauda 20lt butu ar pan, tai p.x. o dbr… :confused:

Pagal KET, jei bent vienas is galiniu gabaritu neveikia, net vaziuot negali, arba vaziuot tik su avariniu ir tai iki remonto vietos, tad tokios tokeles

Nu bet uzknisa tie su perdegusiom lemputem,tamsoj vaziuoji matai viena lempa galine dega ir ta pati vos matosi tai ir galvoji ar cia dviratis ar koks bbs,nervina tokie dalykai…

Taip arba kai nedega stopai Gerai

taipogi mazda GD turedavo galiniu gabaritu ir stopu perdegimo indikacija panelej…geras dalykas…