Mielos merginos,moterys jums klausimėlis.

Mielos merginos,moterys jums klausimėlis.

Būkite pagarbintos švelniosios ir žaviosios,vyriškąją pusę papildančios būtybės.Leiskite jums užduoti ganėtinai rimtą,man aktualų klausimą.Mielos merginos ir moterys,kokiais kriterijais jūs vadovaujatės,kai renkatės vaikiną ne kaip paparastą draugą,o kaip vyrą,kitaip sakant,kada ir kodėl jus vaikinas domina kaip vyras,bet ne kaip paprastas draugas.
Būčiau labai dėkingas už paaiškinimus,nes mane paskutiniais metais jau beveik pradėjo kamuoti nepilnavertiškumo kompleksas:manyje merginos mato tik paprastą draugą,visiškai aš jų nedominu kaip vyras …
GėlėGėlėGėlė

sunku pasakyti. Reikia pabendrauti, kad tai pajustum. Ir kas gali poasakyti, kodėl ar už ką mes mylim?

tikriausiai pirmiausia ivertina kaip drauga, o paskiau vertins kaip vyraTaip Tad labai nenusiminkŠypsena

Nepabuves kareiveliu, nebus geras artojelis…Labas

Jei taip visada ir visur ir visada savo sikna rodysi, tai amziais nebusi vyras.
Pastaba: ziureti savo nuotrauka.

Na,Raimi7,ir uždavei tu čia mums klausimėlį…NekaltasNekaltasNekaltas
atsakymų bus įvairių,tuo neabejoju,kiek Moteris-tiek nuomonių,bet aš pabandysiu paaiškinti,kaip aš galvoju…
Rinkdamasi vyrą,visada stebiu kaip jis elgiasi su moterimis,jei buvo išsiskyręs,ar turėjo gyvenimo draugę,man įdomu ką jis šneka apie ją,jei vadina ją paskutiniais žodžiais tada-stop!!!,bet jei ir labai idealizuoja,vadinasi-ilgisi jos,vėlgi-stop!!!.Man įdomu kokiais žodžiais jis šneka apie savo motiną,tai daug pasako:jo elgesys su motina gali atspindėti jo elgesį su gyvenimo moterimi…Vėlgi elgesys kompanijoje,o ypatingai GirtasGirtasGirtas,daug ką pasako apie Vyras,jei jis prie stalo laido vulgarius juokelius,ar per daug dėmesio skiria,kad atkreiptų į save dėmesį-vėlgi - stop!!!.Aišku ypatingą dėmesį skiriu į jo elgesį tada,kai liekame dviese,(nekalbėsiu apie lovos reikalus-tai labai asmeniška),bet net ir sėdint kambaryje ir žiūrint TV,jis turi neužmiršti,kad aš esu šalia!!!
Nežinau,ar tai tau kiek padės…taip jau sakoma,kad perprasti moterį-labai sunku,nors aš panašiai galiu ir apie Vyras pasakyti.

As manau,kad veikia skirtingos traukos,t.y. kai tave vaikinas traukia,bet tik kaip draugas,ir tada,kai pasirdziuose kazkas virpa ir negali to sustabdyti ,ir tai laaabai mielas jausmas ,va ir kai pradeda tave jis traukti kaip vyras…tu paprasciausiai nori artumo su tuo zmogum…ech…zodziais to nenusakysi…Drovus

Tai visiškai nieko nepasako.
O pana man pasako:tu manes nedomini kaip vyras,bet tu labai geras draugas…

Zinai, ka as manau ???
O gi galbut esi per daug mielas vaikinukas, kuriame merginos randa paguoda, uzuojauta Žliumbia
O tada jos ir bendrauja su tavim, kaip su draguzemis. Ar ne? ???

Kad jau nesitiki …

kam siais laikais artojai? O uniformuoti - veza!!!

Ilgokai jau tuo kareivėliu tenka būti …

kas cia per jautriu sielu klubasCha cha Vaikine, isvadas reikia daryti, o ne guostis visam pasauliuiLaimingas

Ačiū už paaiškinimą,bet man taip lengviau į gyvenimą žiūrėti,tada jis ne toks sunkus atrodo Mirkt

O kodel nesitiki???, tai gal Tu pats tada i mergina ziuri kaip i drauge, o ne kaip i moteri???. Gerai pagalvokŠypsena

Raimi7Gėlė, nemanau, kad tu beviltiskai senas, kad nesitiketu. Šypsena
Sutiksi viena karta ir ta, kuri ivertins tave ir, kaip drauga, ir, kaip vyra, ir, kaip savo busimu vaiku teva. Labas

tai protu ir zodziais nepaaiskinama, kazkas viduje tai pasako Šypsena

Dėkui erikandra,kitaip sakant turi būti reiškiamas dėmesys moteriai,bet su įvairiom plonybėm (tai aš ir stengiuosi,bet matyt ne taip išeina)

Nosies neissitepkJuokiasi taip i gyvenima beziuredamas

JuokiasiJuokiasi