Mielieji klubieciai ir forumo sveciai!

Mielieji klubieciai ir forumo sveciai!

klubo vidaus gyvenimas po truputi nusiramina,taip vadinamos 'HARMONU AUDROS" taip pat palieka siam klubui skirta virtualiaja erdve ir visi lyg atsigauna dvasioje ir ramybeje KietasMieli klubieciai ! Praejusia sunkia nakti kovu su kazino automatais mane lydejo sekme .Ne tokia didele kaip butu kelesdesimtis tukstanciu litu ,bet Alusir kasdieninei duonai- GeraiNenoredamas issiplesti labiau su savo kreipimusi i foruma ,tenoriu paprasyti: saugokite prasau Ginger ir neleiskite pulti jai i nusivilima ,bo as pats greitu laiku atkakosiu i jos glebi ! su Pagarba - pasirashau Bučkis

Kiekvienam savo rogės Šypsena

tamsta nekalbus ,koki ginkla jus turite omenyje: skotiska viski ar kalasnikovo automata?

nesijaudinkit ponas, kalba eina apie moteriškus ginklus Šypsena

Taipsuprantu tamstos nora paliezuvauti ,taciau mano Alusisteklius pasibaiges ir mielai pavaiksciosiu Vinlenes krantu ,kad dar gyliau isisamonti savo MyliuGinger Taip

plem, varyk pas mumi Apkabinimas ant Jono kalno , ten kur susiduria Vyras Alus Niam niam Moteris Šikšnosparnis

suprask,nekalbus Taipmusu ,manes su Ginger Myliuistorija siekia senus forumo laikus ,kai noredami Flirtas darydavome"AUKSTAJI PILOTAZA" susieliesdami Širdisvirtualiai ir dabar musu Širdisyra Geraitaciau del pastarojo pasiulymo ,sori ,izvelgiu nekonkretuma NeI Klaipeda papietauti kokia saleta diena - Taip

Cha chatu man i aiskuma ivesk,tau Ginger priesas ar draugas,kalbi tai saldziai Niam niam,o gyli mintis tai atrodo gyva Kanda,sorry…uzsiparines savo temose Girtas

--------------- tai tipo dabar pragerinesi kazino babkes pora menesiu? Apakęs Pavargęs

Ginger yra mano Moteris Londone.Ji miela ir noriai prisiglaus prie mano nuogo kuno …

Sakyčiau, gana solidžiai skamba: Ginger yra dziandziaminio atstovė ir patikėtinė LondoneGerai Cha cha

gal kas nors zinot kur mano Ginger? atrodo isvaziavo i Ispanija ,bet dar negryzta Pavargęso galejo gal buti taip ,kad ja kas nors pagrobe Apakęs

Ar tik nebus tamstai haliucinacijos po Alus uz visas islostas babkes?

Dziandzi ,moteru niekas negrobe jos pacios savu noru tai daro ,bet paskui kabina makaronus diedams ,nusiramink gryz.

Zinai uz ka myliu tave? tu sneki tai ka galvoji Gerai Lūpos

ne as dulkinuosi taip kaip noriu

nu Geraikolegos,nuraminot,bet jei ji dar neatsiras ,paskelbsiu tarptautine paieska.Kaip ir turiu i ja nuosavybes teise ,todel nepakesiu ,kad ji Ispanijoje atsidavinetu visiems ispanams mane apie tai neinformavusi Ne