Microsoft Word 2007


Microsoft Word 2007

Puslapių skaičiavimas? Kaip pataisyt?

Na,naudojuosi MS Office 2007 laikinai ,bet dar nelabai jame susigaudau… tiesa,galbūt kaip nors jau galima juos “išgydyti” ?

Kažką panašaus radau paspaudus viršuje insert -> page number

patch jau koks turėtų būti

Tai čia numeravimas. Man skaičiavimo reikia.

ops,nesamonę tada parašiau…

Šypsena viskas ok. Nu padėkit kas Mirkt

O gal žinai kokį patch’ą offico trialui? Nekaltas Gaila,Tavo klausimui sprendimo nerandu

pats 07 nebandžiau, bet keli vartotojai skundėsi, kad negali rasti ten Save As. Tai kaip su tuo saugojimu yra? Šypsena

WRATH> save knopke defaultinej vietoj - virsuj, kairej pusej. O jei ner, tai virsuj, kairiam kampe yra toks logotipas, spaudi ant jo ir islenda labai grazus meniu su print, save ir t.t. funkcijom.

o tai cia labai trukdo toks nesusipratimas? man tai px Nekaltas

Nemanau, kad tai bug’as, nes šitą reikalą galima padaryt pačiam. Tiesiog įterpian puslapių numerius, reikia nurodyti, kad numeraciją pradėtų nuo didesnio skaičiaus. Ištrynus puslapių numerius tokia numeracija vis tiek išlieka. Manau, kad šiuo atveju netyčia taip ir buvo padaryta. Pataisyt nesunku. Header/Footer srityje spragtelk dešiniu pelės klavišu ir pasirink “Edit Header/Footer”. Arba gali tai padaryti per kortelę “Insert”, paspaudęs mygtuką Header/Footer ir pasirinkęs “Edit Header/Footer”. Tada spausk “Page Numbers” -> “Format Page Numbers”. Atsidariusiame dialoge, laukelyje “Start at:” pasirink skaičių 1 ir spausk “OK”. Voila, viskas tvarkinga.

Save tai sako yra. Bet Save As. Jei nori kitu vardu i6saugoti, ar irgi ten pat?

WRATH, irgi ten pat…

WRATH tikrai yra ant logotipo paspaudi ir atsiranda Šypsena Nera tik greito mygtuko kazkodel:/

Cougar. Manau turėtų būti pataisymai ir įkėlus copy/paste iškart matytum kiek puslapių yra. O ne knistis Kaip TU pasakei.

WRATHimg221.imageshack.us/img221/3927/word2007xe6.jpg

DeathKiss > Nu žinai, 4 pelės spragtelėjimai labai daug laiko neužima… Beje, įkėlus copy/paste iškart ir matosi, kiek puslapių yra (apačioj, kairiam ekrano kampe), tik ta numeracija tokia išlieka. Bet nematau čia problemos.