metam lasinius nuo pilvo

metam lasinius nuo pilvo

tai va, anksciau ar veliau visus sita beda istinka. Kaip tai galima padaryti efektyviausiai. Kad maziau valgyti reikia tai cia ir taip aisku, ir po alaus neprisiryti kiaules koju. aisku, kad dar atsilenkimus reikia daryti. O ka dar patartumete

nu nezinau as tai jiekad dietos jokios nesilaikau nes ir taip plona esu…Flirtas

Pavasari uzhuodei? Liežuvis Cha cha

kazkas tokio, nes dar jaunas esu, o pilvas jau isbujojo kaip pas sena diena, maikes jau nebesinori detis

kad pas mane ju dar neraCha cha

Pas mane lasiniai auga ir tiek, o ash neiko nedarau ir koks tikslas save vargint? jei buciau koks sportininkas tuomet tai tikrai ziureciau savo svori ir t.t Mirkt

Va ir as sumaniau pasidailint pilvukaMirkt Zurnaluose dabar pilna ivairiu pratimu, mankstu tai va pasinaudosiu jais, pradesiu kontroliuot ka valgau ( na neatsisakysiu visko, taciau ko nereikia to va reiketu atsisakytMirkt) ir tikiuosi pasiekti rezultatuTaip

daug sporto
mazai Alus ir keptu, riebiu patiekalu
pades

Reikia rinktis ka valgyti. Jei rysi kaip Kiaulė, tai jokie pratimai nepades

gerai sakai ! Mirkt na reikia tiesiog daugiau energijos sudeginti, nei jos suvalgai. beto ziureti maisto struktura, jei vien riebalus rysi, jie ir eis i pilva.
ir zinoma kniekam dar nepakenke atsilenkimai ir kiti pilvo pratimai Mirkt

o as jau numeciau 6 kilus Liežuvis jau pamaciau kad ir presa kazkur turiu Liežuvis dar kokie 4 sumauti kilai visos mergos mano Liežuvis

ir kaip tai padarei ?

vienas labai veikmingas budas- gerti daug alaus ! (tik nevalgyti po to) Juokiasi

Ir tu daug mergu nori Baisu
Sportuoji, ziuri ka valgai ir svoris pats krenta Labas

maistas ir dar karta maistas! gali sportuoti kaip durnius ir vistiek nenumesi jei neteisingai maitinsies!! o siaip tai “asai” sioje srityje yra kulturistai!!! uzeik i " http://www.bodybuilding.com&quot ;, skaityk, mokinkis, ir numesi!!!

Nueik i sporto kluba, ten yra treneriai ir tikrai patars. Siaip, eigi tiek pat valgysi ir nieko nedarysi, po metu busi kaipKiaulėKanda. Sekmes!Labas

nu blin mano ziniukai vel trinami jurai kame saknys ??? gal seniai begerem???/Šypsena

cha as jau atsikraciau 5 kg per 3 menesius Šypsena ir pilvukas toks pasiziurejau kad visai liux Nekaltas
tai va o kaip tai padaryti - labai paprastai : SPORTAS ir ZIUREJIMAS KA VALGAI.

sureguoiuok normalia mityba nereiks gal bu tnet atsilenkimu… Šypsena

nu cia jau priklauso nuo to ka tu nori pasiekt. as pvz praktiskai kiekviena diena darau atsilenkimus, argi sunku?10-15min ir uztenka