metallica, evanescence, coldplay, the white stripes ir radiohead? kuri laimes?

O na starosti let kaip Nazareth kasmet į Lietuvą pagert važinės.GirtasTaipCha cha

[/quote]

abejojuNe kad ir kokie grandioziniai turai po pasauly buvo, bet arciausiai berods Prahoj koncertavoNekaltas taj i toki kaima kaip Lietuva labaj abejoju ar uzsuksŽliumbia… tuo labiau kad jiems US uztenka kvietimuCha cha

noreciau tiket, kad metallica Mirkt
juk jie to verti … Taip
Cha cha

Sakyciau evanescense… Nes tai tikrai cool metu debiutas…Taip

man labai apmaudu, kad metallica siais laikais yra tapatinama su kazkokiom tai neaiskiom grupem kaip coldplay ar pan.Blogai

pritariu. bet apmaudziausia taj kad daugkur jie vadinami veteranaisBaisu
nors ishleido nauja albuma +2 singlus, kurie pasieke topusGerai
o jej jau jie butu veteranaj taj leistu GREATEST HITS albumusPiktasPiktasPiktas

evanescenceMirkttikraiGeraiTaipAlus

ash irgi manaw kad evanescence lajmes.

Man evanescence nelabai… "Bring me to life" siaubingai greitai nusibodo.
Coldplay gera (kokybiška) grupė, bet truputi ne mano skonio.
White stripes iš viso beveik nežinau, tik vieną kūrinį ir tas nepatinka.
Radiohead taip pat "kokybiška", bet irgi nelabai prie širdies kūriniai. Bandžiau klausytis iš principo - jie pasisakė prie karą Irake - bet net ir taip neišėjo…
Belieka Metallica, kuri šiemet išleido tikrai puikų albumą, ką jau bekalbėti apie ankstesnius.

evenecence arba metallicaGeraiTaip

[quote]mirabele rašė: ash irgi manaw kad evanescence lajmes.
[/quote]

O aš tikiuosi, kad nelaimės Laimingas

tikiuosi ir manau kad metallica, nors siemet jie nieko gero nenudirboNežinau tas ju albumas tai Blogai zinoma st. anger daug geriau negu kitu nuominuotu grupiu gabalai

pastebejau,kad pagrindine sios temos diskusija varosi apie mano rasybos klaidas…Kai patys klaidu padarot,niekas ant jusu nevaro,o tik pastebi koki suduka iskart varo kaip nzn ant ko…

Kojom rankom uz TWS
Antroje vietoje evanescence

as uz evanescence

evanescenceBlogai
MetallicaGerai

METALLIC
A!!! as tik uz ja Cha cha ir ji pati geriausia bet zinoma kiti turi irgi savo skonius ir nuomones tad kas laimes tas bet laimes kazkas Šypsena

Nu jau metallica savo gyvenime pasieke. Tegul ir kiti ka nors gauna.

lajmes cold play. Žliumbia zinaunes didzeusia komerciaj ir daroma reklama TaipŽliumbia

butent!

100% The White Stripes