Metalistas ar Forsas?

Metalistas ar Forsas?

ir tie ir tie Veee reikia normaliu o ne kazskokiu susiktu forsu gotu banglu ar metalistu.mane vemt vercia nuo tu slykstyniu

gal pradziai pabandyk apibudinti vienus ir kitus, surasydama ju pliusus ir minusus. tada kitiems bus paprasciau parasyti del kokiu savybiu priimtinesni vieni ar kiti… Nekaltas Žvaigždė

Na ka matosi kad esi dar malalietka.Klausi tokių vėjų - forsai . metalistai ir t.t.Bendrauk su tais , su kuriais geriausei sutari.Nors ir vieni ir kiti yra durneliai. Taip.Neturi ką veikti ir dūras stumdo.

Na ir vyresnio amžiau sijonuotosios lyties atstovės sugeba nusišnekėti maždaug taip: " verslininkas ar darbininkas" " Valdininkas ar statybininkas" ir etc… Nusišnekėjimai ir žmogaus vertinimai pagal bala žino ką nuo amžiaus nepriklauso…

Metalistas kajp asmenybe o ne isorine prasme Nekaltas Su forsais nesulyginsi Veee

kas yra “normalus”? Gal kitam slyksti esi tu Cha cha

Nepatinka - neziurek Liežuvis

Ou je… teisi tu Cha cha

forsas/gotas/metalistas yr gyvenimo budas daugiau… Nezinai o sneki Piktas

Palauk pora meteliu ir ,pamatysi,tokiu klausimu nebekils Cha cha

zvelk gyliau i zmogu, o ne i jo apdarus Cha cha

Mhm TaipVa cia prie to paties: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/379243.21 -=(1858530159](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/379243.21-=(1858530159)

jauciuosi labai jau atsilikusi… kas tie forsai??? Nustebęs

Sakai gyvenimo būdas?Kiek ilgai jis tęsiasi?2,3,5m.ne daugiau.Še papraščiausei išsireiškimo,pasirodymo būdas.Aš tam nepritariu. NeManau , kad tai nesamonė.

Metalistai slykstu man ish aprangos o forsai ish galvos (turiu omeni kad nieko ten nera). Cha cha ish klausimo speju kad tau kokiu 13 Šypsena be to manau ne i ta foruma pataikei

o uz forsus kazkas baisiau dar gali but? Pavargęs nemanau…o tie visi neformalai yra patys idomiausi zmogeliukai Gerai ir nereik varyt ant ju Piktas

forsai ammm…patylesiu Kanda primus… Juokiasi nu ir tavo drauges…forsai vertina grozi…sikna…ir t.t. o anie visokie ir visa kita…tarp to ir prota tikriausiai…akytias Myliu

o cia pataikei? Cha cha

Nevemk…