\"Mes\" 2003 Vilnius


“Mes” 2003 Vilnius

o kas cia tokio seip fainai atrodo Taip

kas tie “mes”? Nekaltas

eDiuX: tau vardais galiu ishvardinti, shiaip mano buve, esami ir busimi klasiokai ir dar keleta draugu Cha cha Cha cha Cha cha

Mane tai diorgina tokie degradave zmones kaip tas kur i kampa ilindes Piktas

Junioraz nezinai kas ten vyksta ir kas per zmogus, tai gal tada ir nereikshk savo nuomones. Taip gerai??? Mirkt Cha cha Cha cha Cha cha

Juniorui rejkia atlejsti, juk dar ne daug pagauna vajkelis Mirkt~

fajna fotke Šypsena

liux Gerai Cha cha

Jus Nekaltas

Butu labai grazi foto,jei ne kelios labai negrazios detales.Tai bonkos rankose ir cigaretes(ypac ta mergina kur ruko ziauriai prastai atrodo).Menas,tai ne degradavimas,menas,tai grozis isryskinant gerases savybes,o ne alkocholi,rukalus,narkotikus. Mergina centre labai graziai isejus.

neblogaj. Šypsena

labaj grazi foto Gerai Taip

PABO: chia ne menas Mirkt chia tiesiog fotke vienai draugei kuri dabar japashkej, o visi stenges buti tiesiog naturalus… beto nzn kam tai slepti jej tai daroma kas valanda ar kas diena. ir kodel tai negali buti nuotraukoje o realybeje gali Mirkt Cha cha Cha cha Cha cha

niekad nemachiau tokios grazhios fotkes

mamlia achiu labai Apkabinimas2 PABO: beja ka tu chia ish ten esanciu laikai degraduojanciais ar degradavusiais, supazindinsiu, gal nuomone pasikeis… beja net nezinai idejos ir nepazysti zmoniu, tad prashome tokiais zodeliais nesishvaiatyti (nekalbant apie moderatorius)… Cha cha

As is ten esanciu NIEKO degraduojanciais nelaikau,cia jau supratai kaip norejai.As sakau,kad fotografuotis merginom su cigaretem su tokia aistra rukimui man negrazu,tai mano nuomone,o jus darykit ka norit.Siaip ideja ir nuotrauka labai grazios.

supratau kaip parashei Mirkt peace Cha cha Cha cha Cha cha

As visada kalbu taikiai,cia ne priekaistai joms,cia mano pamastymas,atitinkantis mano nuostatas. Negrazu mergaitem rukyti.