\"mersedesai\" ... uz ir pries

bbd kaip kiti vaiksto, taciau manes nieks neprivers *****u juostele detisVeee

Uz. Uzpakaliukas Niam niam atrodo…

Nu man tai uzpakaliukas ir visa kita Niam niam atrodo su boksininko sortukais Kietas

beviltishka blondine esi labikai…Nustebęs

jei esi battyBoy - mersai-tavo gyvenimo dalis! Juokiasi
asmeniskai, hate it Veee

BlogaiCha cha

no way…NeNe

…nenuvertink manes taip…man daug blogiau…bet jei as jau blondine, tai pagal tavo patiniskus vertinimus, tave klonavo is primatu…

visi mes klonuoti is primatu nepergyvenk…tik ne visi tolygiai vystemes…kazkaip man atrodo tavo proteviams sekesi sunkiausiai…Gėlė

…nepergyvenu…sakai sunkiausiai, nesiginčysiu…matai is kartu i kartas genais perduoduoti informacija užtrunka ilgiau…nenuostabu,kad tau vystytis sekesi greiciau…juk tu kaip vienalaste ameba, daug informacijos netelpa…na gal 1 ir 0…

GailaLiūdnas,pasirodo lietuvoje vis dar liko susivarziusiu kaimieciu, vakaruose vadinamu homosovieticusNekaltas

wo teisinga nuomone Taip Gerai

kodel ??? Blogai
ir dar sypsaisi … cia kazkas netaip …
meluoji … Juokiasi

"Mercedes","BMW","Lexus"-ir pan.,visi neblogi!!!
As uuuuZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZGeraiGeraiGerai
TaipTaipTaipTaipTaipTaipCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha:
DCha chaCha chaCha cha
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiIgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju

Ne
Ne

kai kuriuos vaikinus su jais pamacius tikrai butu juokingaJuokiasi,bet seip nieko priesNiam niam

Negraziai atrodo…VeeeJuokiasi

apie homosovietikus negirdejau, bet apie sovietologijos moksla teko skaityti. visiems nezinantiems galiu mazdaug pasakyti,kad tupi amerikiechiai galvojo jog VISI mes(estai,latviai,bulgarai ir t.t.) esam labai "sovietishkai" nusiteike, o sovietu sajungos sugriuvimas jiems buvo totalus shokas. na, bet cia atskira tema…
kas del "kaimiechiu" tai matai gerb sniechkau tas susivarzymas labai slidus dalykas…vakarai vat nesusivarze, ne kaimiechiai. tai ir dulkina tautos didvyris maiklas dzeksonas vaikuchius savo ranchoj…ir suimt jo negali. va chia tai laisvas ir nesuvarzytas mastymas Gerai

zinai kame esme? ogi tame,kad tu ant tiek tupas ir neishsivystes individas, kad net nesuvoki vystymosi procesu logikos…chia jau sunki faze…GėlėNustebęs