Merginos...

Merginos…

Nugirsta : “Plaukiame mes baidaremis upeliu… Kemsynai, šabakštynai - gamtos grožis vienžo… Gale pas many mergina sėdi- intelektuali ir romantiška būtybė, nesugadintas miesto vaikas. Irkluot neirkluoja, aplinkui tik dairosi - gamta jomajo visur… Grozis ir romantika. Plaukiam pro išvartas tokias ir girdžiu staiga iš baidarės galo: “Oi, chebra, žiūrėkit, bebras ant rasto tupi… Priplaukim arčiau, aš gi niekada gyvo bebro nemačiau… Nesiūbuokit valties, išsigas… Ir duokit man irklą greičiau, tuoj aš jį NUDAUŠIU!!!” vo ple kajp buna…”

Moteris suprast sunku !

Moters sąžinė tokia švari, tokia skaisti, kad jos net nesimato Nekaltas

Žinai, Radvile, labiausiai man tavyje ir patinka atvirumas Mirkt Labas

Visada sakiau “Žyzn’ govno, a baby sūky”

Tikiuosi, kad manęs laukia kitoks likimas, mano išgantojau Angelas Laimingas

Apie ką čia tu, Radvile, podrūžke???

Koks iš manes išganytojas - neturiu nei asilo, nei barzdos, nei medinio pliuso, esu panašus į kriminalinį nusikaltėlį ir forume nuolat aptarinėju trydos problemas… Pasieškok kito- manes nei tėvams parodysi, nei į miestą išsivesi. Geriau tikek Xristosu ir paaukok jam sawo niakaltybe, kaip padariau aš.

A tu paniė dzieve Apakęs Nū kam gi tep žiauriai, nū kam gi tep žiauriai… Ateik geriau pas many ant krematoriumo, pasišildysi ir sielą ir kūną Cha cha

Va tai tikrai intelektuali Juokiasi, net zalia Juokiasi

pasakysiu paprastai… plauk baidarem… ne tik bebro nepamatysi, bet ir zuvu… Nekaltaspabandyk kada, ypac su bobom Cha cha

Vaziuoju as pries pora metu keliu Anyksciai-Moletai ,kam teko ,zino ,kad jis tinka pasaulio ralio etapui ,uszkrieju ant kalniuko ,masina vos neatsiplese ir staigus posukis salia sedinti mergina klykia nesavu balsu “suniukas” !,as issisuku ,o ji atgaudama kvapa sako:fu galejome ant jo paslysti ir tiesiai i medi butu uznese… Baisu Va pagalvojau humanizmo virsune

Ja govoriu - luna govoriu. Ona govorit-lampa… Ja govoriu-rosa,govoriu. Ona govorit-mokro… Sena bet tikrai filosofine sia tema dainiuska.

isimtys tik patvirtina taisykle… Nekaltas

Ale vyyyrai… Apakęs Romantikos, švelnumo užsimanė… Apakęs Nu čia kažkas naujo… Patys kalti kad mes tokios Taip kartojot nuolat - "jau tos bobos Veee su savo "siusi… kusi… Veee " tai ir bandom keistis… Liežuvis

turbūt ne į tą pusę bandot Mirkt

Jums neįtiksi… Nežinau

Poručiko Rževskio palikuone musėt bus… Cha cha“A tiebia vieslom po ***** bili?”

ir ne kitaip! Pavargęs