Merginos ir Vaikinai

Merginos ir Vaikinai

NeodimeŠypsenatai vat, kad taip ir vadinasi JOBARIAIS tokie vyraiŠypsena
Jie mano ,kad pagyrimus gauna ir gaunat is ko is savo kompanijos draugu?-xi xi man idomu kaip girtumeisi jai suzinotu tavo pana ar zmona(?).Idomu ka kalba apie toki vyra kiti zmones sito nepasiteiravai.Gal pats tavo draugelis skiedzia visam buriui panu ,ziurek tu atsargiau neuzsirauk ant to nes jis su visomis duodasi".Matai xi xi sako giria kazkaip as negirdejau tu pagyrimu.Kai uzgirsiu pasakysiu.Idomu kiek tokie kietuoliai toli nueina…?

Vaaau, net neiprasta, kad patys vaikinai uzvestu tokia tema… Šypsena O sita diskusija sena ir amzina kaip pasaulis… Šypsena Diskutuot galima be galo, tik kazin, ar rasim visninga atsakyma Šypsena

Matio: neskaiciau Mirkt

na matot, berniukai ir mergaites, chia galima butu daug kalbeti apie lietuviu tautinio charakterio ir temperamento subtilybes, bet juk tas pats visame pasaulyje-- yra dalis zhmoniu (vienur ji didesne, kitur mazhesne), kuriai nepatinka kai kitas yra kazhkuo ypatingas, turi arba gali daugiau… zhinoma, nesakau, kad permiegojusi su trimis vaikinais per vakara Moterys yra gersne ar blogesne nei to nedariusi… ash vel gi siulychiau buti shiek tiek tolerantishkesniems…
Kiekvieno reikalas nuspresti, ar jam pakanka vieno zhmogaus, koks tas zhmogus turi buti…
Beje, kad manes neishvadintu taikdariu misionieriumi, ishkart paaishkinu savo zhodzhio "tolerancija" apibrezhima: tai tik pakantumas arba kito asmens prigimtines teises i apsisprendima pripazhinimas… t.y. nebutina sutikti su nuomone, pakanka gerbti to zhmogaus teise tureti ja…

va kaip prirashiau… net pachiam baisu Šypsena jei tingit- neskaitykit, ok???

Neodime> pritariu tau 100% Šypsena) oj teisingaj pasakeiŠypsena

juk tai pliusas vyrams, ir minusas merginomsMirkt bet tai vistiekMirkt kode taip yr? Šypsena

nu tau teisingas tai tik taip ir komentuot…Sorry pats toks esu…