Merginos grazinasi del kitu merginu?

va va,tikra tiesa,kazkaip kitos prisiziurincios merginos skatina Tau stimula puostis-kodel TU turi prasciau atrodyti,nei jos!?Kanda todel ir puosies-del saves,kad patiktum kitiems,tame tarpe ir merginom,ir vaikinamsMirktbet tas patikimas skirtingas,na bent jau manNekaltas pries vaikinus stengiesFlirtas,o pries merginas,tu tiesiog nori atrodyti geriau,arba lygiai gerai,bet gink dieve,neprasciau!Laimingas

Stengiuosi labiausiai sau patikti Flirtas o del kitu paneliu kazkaip nesuku galvos. Juk kiekvieno skoniai skiriasi Šypsena Kas vieniems grazu, kitiems visai ne prie shirdies. Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu…Taigi ir grazintis del kitu neverta. Svarbiausia jaustis savimiMirktFlirtas

visi taip sako svarbiausia jaustis savimi. bet kazkaip taip neiseina, puosiesi nes nori graziai atrodyti! siaip pritariu tam kad del kitu merginu, bet siaip tai manyciau del visu zmoniu tiesiog nori patikti, o kai patinki tai ir pati gerai jautiesi!!!Labas

Aisku, kad vyrishkas! Nes is vyru komplimentu taip retai ishgirsti…o ish merginu jau esi pratusi tai girdeti.
Esi teisus-nereikia merginai kasdien tuos komplimentus zerti, bet bent karta i savaite tai yra BUTINA pasakyti, kad mergina jaustusi tau patraukli isoriskai ir apskritai gerai jaustusi. Tokios tos merginos…

Prisimenu-karta, kai draugavau su vienu vaikinu, jis man niekada nesakydavo komplimentu. Tada as jo paklausiau viena diena-ar as tau grazi? Kaip as siandien atrodau? Jis tikrai nustebo, kiek sutriko, bet atsake stai ka:"Man tu kiekviena diena atrodai be galo graziai, esi zavi kiekviena minute, kiekviena savo egzistavimo akimirka…maniau, kad tai savaime aisku, tad ir nevarginau taves pagyrimais…juk pati zinai, kokia esi."
Stai taip. Ir nuo to laiko nebereikia man jokiu komplimentu. Na, gal tik kartais. Svarbiausia tai, jog tu pati zinai, kada atrodai is ties gerai, o kada nelabai…Komplimentu reikalavimas yra tusciagarbyste…kartais juos girdeti tikrai malonu, taciau zavejimasi mergina galima ishreikshti kitais budais…Mirkt
FlirtasFlirtasFlirtas
LabasLabasLabas

Siaip tai gal ir teisybe, bet asmeniskai as grazinuosi ne del kitu merginu, bet del saves. Pati jauciu kiek man to reikia ir tai stengiuosi padaryt. O jei pradeciau "rungtyniaut" su kitom, tai paprasciausiai nebetektu zavesio kiekviena mano diena…

Tikriausiai tiesa tu sakai Nekaltas Nes mano vaikinui as ir nepasidaziusi, ir su treningais grazi. Nekaltas O kai koki drugeli nusipaisau ant nago - jokio grozio neiziuri NeCha cha
O va su draugenis jau kitaip … tik ateik kokia diena nesidaziusi, su treningais … ir jau saukia: -O my God, you don’t look so well Cha chaCha chaCha cha

[quote]
miegancioji grazuolyte rašė:

Prisimenu-karta, kai draugavau su vienu vaikinu, jis man niekada nesakydavo komplimentu. Tada as jo paklausiau viena diena-ar as tau grazi? Kaip as siandien atrodau? Jis tikrai nustebo, kiek sutriko, bet atsake stai ka:"Man tu kiekviena diena atrodai be galo graziai, esi zavi kiekviena minute, kiekviena savo egzistavimo akimirka…maniau, kad tai savaime aisku, tad ir nevarginau taves pagyrimais…juk pati zinai, kokia esi."

miegancioji grazuolyte, o tai kodel dabar nebedraugauji?Nustebęs

Tai ka - jus lezbietes???Apakęs

Kaip laizytis papasakokit kaip reik daryti nes as dar nemoku???

As nesuprantu-jus mazhvaikiai ar ka?Apakęs Chia ne lezbieciu susiejimas!Apakęs Na, bet kokios mintys galvoje, ta ir matai visur…bet kur…bet kameCha cha

Jei mane kazkoks bachuras pagiria- iskart pamanau kad zydras…
Merginoms tokios taisykles negalioja?

nusipirk lele ir praktikuokis su ja Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Taip, merginoms kitaip. Sitos taisykles netinka. Merginos nuolat viena kita giria. Cia ir skiriames nuo vaikinuCha cha

Taip iseitu, vaikinams lengviau- jie ir be pagyru laimingi (nes neipratinti)Cha cha

Taip, tu teisusŠypsena
Ir kodel merginoms kitaip?Pavargęs
…chyziz…Pavargęs

Visiskai pritariuTaip
Juk daznai net nepazystamos merginos nuomone isvaizdos klausymu daug svarbesne, nei nuosavo vaikinoNekaltas… Gal mes labiau kompleksuotos, gal dar kas, bet taip jau yra…Liūdnas

Atsiprasau, ka tavo nuomone reiskia nuosavas Nekaltas Kiek mokejai uz jo nuosavybes dokumentus Nekaltas Man atrodo, ne taip isreiskei viena zodeli, kuris tikrai ne kaip skamba ir gali izeisti daugeli vaikinu Mirkt
Anyway, nera ko pykti ant manes- cia tik mano nuomone Mirkt

Na, zodi gal ir ne ta pritaikiau, bet juk pati supranti, ka turejau galvojeMirkt

As tai tikrai supratau Mirkt Bet va kiti galejo suabejoti ka tuo norejai pasakyt ir butu kreipesi i tave su tam tikrais klausimais- is kur, uz kiek ir pan. Cha cha Svarbu mes susisnekejom Mirkt