Merginos grazinasi del kitu merginu?

Merginos grazinasi del kitu merginu?

Juk tiesa, kad is tiesu puosiames ir visaip kitaip grazinames del kitu moteru ir merginu labiau negu del vyru! Vyrai daznai net nepastebi kokia sukuosena siandien pasidareme (o ji kainavo 100lt!!Apakęs), sijono spalvos ar grazaus manikiuro, o merginos visad viska pamato, ivertina ir "kaifuoja", jei kitos pagiria, pavydziai nuzvelgia ir pan…Tai kaip yra, a? Nesutinkate?Taip

Tavo teisybe… Mirkt Siaip manau puosiames ir stengiames tai vienodai tikriausiai. Taciau visgi merginu pasakyti zodziai mums skamba itikinamiau ir labiau jomis tikime. Na manyciau ta nuomone yra objektyvesne. Bele ka vaikinai kartais prikalbetu, kad tik itiktu Šypsena
Vienaip ar kitaip, girdeti kazka malonaus ir pagiriamo apie musu isvaizda ar tiesiog apie mus pacias yra visada malonu. Tad komplimentai ar siaip pastebejimai visada malonus sirdukei, o jei dar jie is visos sirdies… Taip

Taip…merginos mums pagyrimus sako gyviau, nuosirdziau, jei atrodome tikrai gerai, tai pasako net su didziausiu uzsidegimu…o vyrai…jie tikrai nekliedi del musu isvaizdos taip, kaip musu draugesCha cha Be to, mes nuolat norime buti grazesnes nei kitos.

visishka tiesa Taip pastoviai drauges ar siaip kokios pazistamos ivertina pasikeitimus,ko nepadaro vaikinai Nekaltas jei pasidarei grazu manikiura ar kazka pan.,ivertinimo gali sulaukti tik is moterishkos lyties atstoviu Nustebęs nesiginciju…yra ir vaikinu,kurie visada viska pastebi Taip na o mano paskutine mintis butu tokia,jog as [labiausiai] puoshiuosi tik del saves…nezinau kodel,bet nesistengiu atrodyti graziai tam,kad kiti ivertintu.viska darau tam,kad pati sau patikciau o ne kad kazas ivertintu Ne

Tai jau galit lezbintis…Šypsena

O tai ko tada jus musu negiriate taip, kaip tai daro merginos merginoms?Cha cha

Zinoma, daugiausiai tai darome del saves, bet jei lyginti-labiau del merginu ar vaikinu, tai manau, kad del merginu…Kanda

Jo paskutiniu metu kazkokia lezbiu mada pasauly uzvalde.Ysijungi telika-ten tik putkas viena kitai laizo.Uzsuki internetan-merginos deda savo nuotraukas su prierashais-ieshkau drauges,vaikinai nesivarginkit Ignoruoju

Na, mes cia ne apie tai snekam ir esame ne lezbes, jus turbut net temos nesupratot, ar ka?!Apakęs

anksciau tai is tiesu puosdavausi daugiau pries panas, bet dabar svarbiausia patinku sau. nu o antroj vietoj vaikinai. kazkaip nebesvarbu man ka panos galvoja

nu man tai cia ishkrypimo pozymis,gal ne lezbes,bet kazka tokio savo prigimty turit Mirkt

Na as tai pavyzdziui merginai kuri man tikrai labai labai patinka tai galeciau pasakyti komplimenta, kad ji tikrai labai gaziai pasipuosusi na ir visa kita, tikrai pastebeciau. Bet pasakyti, kad ji labai graziai pasipuosusi galeciau tik labai gerai draugei. Ir siaip jei kokia pazystama sutinku as daznai pastebiu kad kasnors yra pasikeite, bei koks manikiuras, bet sakyti niekada nesakau, nezinau, gal paprasciausiai nedristu, bet ivertinu visuomet, kad ir visai nepazystamas einancias mieste merginas. Na gal jusu tiesa, gal tikrai reiketu parodyti merginoms, kad atkreipi demesi i ju pasipuosima ir visa kita.

As grazinuosi tik del saves,man patinka matyti save gerai atrodancia.O merginos man kaip impulsas dar geriau atrodyti,ypac is kitu merginu pasiimu ideju del apsirengimo,sukuosenos.

Pirmiausiai grazinuosi del saves, po to del kitu moteru ir tik galiausiai del vyru. Taip jau yra. Teisingai rase, kol pirstu neparodysi nepastebes nei naujos sukuosenos, nei naujo drabuzio.

Visiskai teisingai, Azotai. Kad visi vaikinai tai suprastu…Tūsas

MG as manau, kad daugumas vaikinu tai supranta, tik taip pat kitoms merginoms nesako, o pasako kaip graziai atrodo, tik savo mylimiausiajai. Juk negali buti, kad visi taip jau nekreipia demesio i merginas, kaip jos atrodo, net pagal save zinau, jog uzkliuna net smulkmenos.

miegaliuke, grazinates jus del sves-kad buvimas butu komfortabilesnis, ir komplimentai yra to pasiekimo priemone. o vyrai…tai va, gal ne visada kalba garsiai, arba kartais komplimenta pasakom sudetingai…o va sakyk, tau kas geriau…vyriskas ar moteriskas paslovinimas? :s

To banzay va va kazkas ir man panasaus, komplimenta nevisada pasakai, o jei ir nori pasakyti, tai kol suformuluoji ta sumauta sakini tai jau kartais ir nusisneki. Apskritai dar visu pirma komplimentus reikia moketi sakyti

na matai,as tai asmeniskai berods moku juos sakyt(cia ne mano nuomone:]), bet stengiuos ju nesakyt per daznai idant jie nenuvertetu…issivaizduokim…jei kiekviena diena sakysi panai kad ji nuostabi, ji tai priims kaip savaime suprantama dalyka, o galewsiai ir itars kad tai yra norma.po kazkiek laiko jai gali prasidet abejones, jog gal tu taip sakai tik is iprocio.
o va jei karta i savaite ar i i pora savaiciu pasakai, kad tavo zvilgsnis mane pakirto, pasidarei neitiketina sukuosena (miegaliuke:], kai kita karta pasidarysi tokia sukuosena, butinai iamzink ir parodyk musu varganoms akims, idant galetume patys ishsakyt tau nuostabius vertinancius zodzius…tau gerai ir mums grazu;])…ar dar koki nors realu ir pagrista pagyrima…hm…as manau kad antruoju atveju gali buti geresne savijauta merginai;]