merginos=blogis?

merginos=blogis?

Pabandykime irodyti, kad merginos yra blogis:_Pirma reikia pripazinti, kad merginoms reikia pinigu ir laiko: MERGINOS = PINIGAI X LAIKAS Kaip mes visi zinome “laikas - pinigai” LAIKAS = PINIGAI , taigi MERGINOS = PINIGAI X PINIGAI = (PINIGAI)*2O kadangi “Pinigai yra blogio saknys” PINIGAI = kv.saknis is BLOGIS , tai MERGINOS = kv.saknis is (BLOGIS)*2Ir mes priversti konstatuoti, kad MERGINOS = BLOGIS _ linksmas teoremos irodymas… ka apie tai manote? P.s. merginos neisizeiskit… Cha cha as pati esu mergina, ir kai pirmakart pamaciau si irodyma juokiausi iki asaru… Cha cha Juokiasi Gerai Labas

nesutinku Ne … be merginu ne is vietos Liežuvis Cha cha

gerai čia… Mirkt Taipbet ai neteisybė… Ne Ne Ne

na teko pas kazka diary matyt Taipna siame pasakyme yra dalis tiesos Šypsena

pritariu, kad be merginu vaikinam butu nuobodu, bet ir merginos neistvertu be vaikinu… ir visdelto, del musu sukasi pasaulis… Cha cha Labas

Koks dar blogis Apakęs Mes - gėris Taip Cha chaVyras be mūsų darytų ??? Liežuvis~ Cha cha

tik beriesdama nosyte atsargiai nestuktel su galva i stakta… Cha cha

siaip tokia nesamone jau yra cia buvus seniau…taj kad jau rejskia taj yra matoma ne pirma karta…ir cia mazdaug manau daugiau tiktu linxmybiu klubui…

Aš nosytės neriečiu Liežuvis~ Cha cha

kazka panasaus norejau parasyti pirmoje zinuteje,bet neisdrysau… Drovus

Koks drovuolis Drovus Cha cha

Netiesa Drovus Žvaigždė~

pritariu šiem dviem Vyras Laimingas

vaikinai=geris? Juokiasi

eiline sapalione ir kiekvienas tai zino… Nekaltas

neisizheist Apakęs Piktasant savo gimines nuostabiosios varaj Kandasiaubas Juokiasi

fifty fifty Šypsenakai reik geris , kai nereik blogis Šypsena

idomiai kazkaip…

nei aš juokiausi nei man ašaros tryško Pavargęs Juokiasi