mergina isvaziuoja mokytis i kita miesta

Man atrodo,kad jai tu ja tikrai myli ir ji tau ta pati jaucia,tai jus ir isliksite pora,bet jai ji nelabai tave myli tai man atrodo,kad gali visko buti…Bet nesinervuok ir viskas bus gerai…Laimingas

Mano bratanui taip buvo, nžn kiek laiko draugavo su mergina, tikrai daugiau nei metus ar 2, ji vyresne metais,kai baigė šūlę išvažiavo mokytis į vln, aišku, savaitgaliais griždavo, vienas kito pasiilge buvo, santykiai nenutrūko, nes tikrai stiprūs yra. Dabar jau mano bratanas vln mokos, tai per mokslo metus vėl kasdien susitinka. Vnz. pora kaip tvoraCha cha
tai va, jei jūsų santykiai tikrai tvirti,tai draugytė neturėtų nutrūkt,jei ne,tai pabaiga aiški…

Mano draugas siemet isvaziavo i kita miesta studijuot… Is pradziu jie abu su mergina ketino stoti i ta pati miesta… bet nepavyko… Liūdnas Kol ju neskyre atstumas jie buvo tikraij sauni pora… Tik viena beda… Tas draugas mergisius ir be panos tiesiog negali isgyventi… o gaijla… jie tebedraugauja , greit 3 metaij, bet as zn kad jis jai neistikimas Liūdnas Liūdnas Liūdnas

o tau linkiu stiprybes, jei vienas kita tikrai mylite net atstumas neisskirs… tai bus jusu santykiu isbandymas… Šypsena
sekmes Gėlė

o tai tu kartu su ja vaziuok…Kietas jei jau taip bijai… ir is kur dar ta snepasitikejimas po 3 metu draugystes Nekaltas

gal taip ir geriau,tikrai bus isbandymas musu santykiams,jei ir isiskirsim,taip bus geriau…bet as tikiu kad viskas bus geraiTaip

bus naujas miestas, bus ir naujas vaikinas…

kaipsakant tau jau betonas.
Ai pasakysiu bus tu mergu
nu atsiprasau merginu darJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi