mergina isvaziuoja mokytis i kita miesta

mergina isvaziuoja mokytis i kita miestaŽliumbia

tai va situacija tokia,draugaujam su savo mergina jau tris metus,siemet baigs sulia ir kazkur stos,musu mieste nepasalixs,vazius kazkur kitur mokytis…tai vat noreciau isgirsti noumone tu zmoniu kam taip yra atsitike,kaip pasikeite jusu santykiai ir t.t…sorry jei jau buvo tokia tema…

Tikriausiai stipri jusu draugyste, kad po 3 metu taip galvoji Cha cha

gali pamirst ja

viskas jau pasmerkta.

Galesit susirasint o po to kaip nors gal ji gris i jusu miesteli arba tu su ja vaziuok!Šypsena

kaip tave suprasti???

butent…Mirkt

jai tik galeciau,tikrai vaziuociau,bet pats studinu,tik kad savam mieste…

Jei tu ja myli, atstumas ne beda!!! Tuo labiau abejoju, kad normaliai porai ishkiltu toks klausimas po 3 metu draugavimo MirktCha cha

Patarti nieko negaliu Ne Nes man taip nutike nebuvo. Ir tikiuosi nebus.
Bet tau noriu palinketi: istvermes,stiprybes,kantrumo,nesibagiancios meiles. Gėlė

nu matau kad prognozes tikrai optimistiskosŽliumbiaPavargęs

aciuDrovus

tai vaziuok kartu…NekaltasLiežuvis

Nera uz ka Mirkt

Viskas tik iliuzija. Manau, teks skaudziai nudegt…

ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

O tu su ja pacia apie tai kalbejai? Drovus na visgi jei jau tirs metus draugaujat, tai gali atvirai pakalbet, papasakot, kad bijai, jog jai isvaziavus gali nutrukt jusu draugyste… Šypsena pasiklabekit Mirkt sekmes jums Apkabinimas

tai kad su ja jau snekejausi,na tixliau ji man pasake sia zinia visai neseniai,man tai buvo didziule naujiena,nes iki siol ji tikino kad stos tik musu mieste,nes cia yra tik viena specialybe i kuria ji nori stoti…tai va, as jos tikrai neatkalbinesiu kad ji pasiliktu,nes linkiu jai tik gero,noriu kad ji gautu gera isilavinima,noriu kad ji butu laiminga…

bendrausit per atstuma… tex vazineti vienas pas kita kada galesit…
o po to wiskas priklausys nui likimo kaip gausis…
gal jau ir pats po kazkiek laiko nebenoresi bendraut su ja… neajsq kaip busLiežuvis
o gal tiesiog ji neistos ten Nekaltas wisko gali buti