memento mori

…o gal aš kada netyčiaMyliuišnikeliavau jai nugarą…Girtas

Šypsena hmz… niu kam mastyti apie wisai nemielus dalykus? ASh, pawyzdziui, turboot tik wiena karta apie mirti galwojau… Geriau jau galwoti, ka reikes nuweikti sawaitgali, kad butu idomiau gywenti…=DDDDDDDD wiska ishbandyti juk reikia priesh ta mirti!! EEEEEEE,.beje juk po 6 mtu wisi mirsim…Juokiasi

eik tu nax**, tipo sedet dabar ir kas diena galvot o jp tvi m*t, gal tuoj mirsiu???

blondine??? Juokiasi Liežuvis

ja ja ash teij jau tikraij filosofe, unreal kokia filosofe Liežuvis Liežuvis

kokios dar nugaros ??? nikelis grizhta Liežuvis Cha cha

klysti wis delto Mirkt kazhkaijp daug kas man sake,gal rashosi "momento" niu kaijp klijaiCha cha,bet nea,turi booti memento
Apkabinimas

heh JuokiasiJuokiasiJuokiasi

aij brangute,niu argi ash sakau,kad reijkia nieko daugiau neweikti o tik mastyti kada mirsi???ar ash panashi i toki,kuri apie tai tik masto???Alus Kietas Taurė Cha chaCha chaCha cha
ish tikruju dabar labai daug skaiciau wisokiu Shekspyru, Rable, Bokacu Juokiasi ir galwele susisuko,ir pasidare idomu,ka gi kiti bangiechiai masto
wot Širdis
kaijp sekasi katule?kaijp Alytus gywuoja? Myliu

hmzzzz…o tu skaityt moki???Cha cha nesimato nesimato…shiaip gale mano sakiniu yra klaustukai.o tai reishkia klausiamasis sakinys.Ir net nemanau,kad ishwien mastyti apie mirti yra gerai,tiesiog kartais idomu suzhinoti kitu bangiechiu numone…kadangi tu tokios neturi Liežuvis taij…
Labas