mejle inete

mejle inete

As tai pora kartu buvau isimylejes per SMS, bet tai beveik tas pats! Tos abi merginos taip ir nesusitiko su manim, nors gyvename tame paciame mieste! O mantai buvo svarbu!!!

…Tokiu Temu Jau Buwo su Labai Daug Atsakymu…Ir Nemaza Diskusija Laimingas

…Zinoma Galima…Labai Karstai Mylejau Drovus

AngeloAkys o tu nematej kad si tema labaj senaj sukurta?

tikiu…Myliu ir daugiau jokiu komentaru…Bučkis

niuz man taj skamba unreal… Nekaltas

na… pamilti,manau,tikrai neimanoma…Bet kad gali uzsimegzti kazkoks rysys tai Taip…Boona,kad pwz sedi mIRC’e ir lauki butent to zmogaus…Tik su juo nori sneket ir tt… Nekaltas

niu as manau kad negalima…

as tai galvoju NEEE.nes kaip galima pamilti zmogu nematant,negirdint…bendraujant tik internetu…juk tai nesamone…jeigu tu ir pamilsi kaa nors tai bus netikra meileLaimingas

[quote] niamanawNe

wisgi rejketoo realioo santeekioo, kad gimtoo kazhkas Širdis shirdukej…

sakaw, kad negali booty, nes paty ne kart tokio jawsmo nepatyriaw wirtualiame pasawleejeGirtas

mmm… gal wisko booona…Žvaigždė

myleti per interneta su tuo zmogumi nebendravus gyvai,akis i aki…tai cea ne meile…inetu tik susizavejimas manyciau galimas…Nekaltas

pati didziausia nesamone !!! Baisu

as manau kad negalima, nebent tie zmones veliau susitinka ir bendrauja realybeje, nes vien ineto paslaugomis naudojantis nesamone.
per neta galima susirasti tik geru draugu,o tikra meile buna 1 is 1000000 tad jei kam pasiseks tai sveikinuMirkt

Supranti, Tu myli zmogaus laiskus, jo mintis, o ne ji pati, nes pirma to zmogaus nematei, antra nezinai kaip jis elgiasi realybej. Šypsena As taip pat myliu viena zmogu, taciau nenoriu laikyti tai meile, nes skaiciau tik jo laiskus… Nors siaip gyvenime visko buna. Laimingas

nhzn jei zhmogus toks pats inete kaip ir reale…tai tuboot viskas ok…bet kai zhmogus virtualiame pasaulyje yra vienoks o realiame kitoks…tai isimylint ir paskuj susitinkant ishkyla daug sunkumu…etc…

[quote] mejle…???Flirtas- neaa Ne
susizhawejimu…??? - maybe DrovusTaipNeTaip

ish vis netikiu meile.

manau nlbAngelas

Galima…yra ir neigiamu ir teigiamia pavyzdziuŠypsena

buvau ir as kazkada taip virtualiai isimilejes, nieko gero…