MEGSTAMIAUSIA pamoka?

Kaip pasiskaitau, jum taip gera palyginus su manim…o pas mus gimnazijaLiūdna Mokytojai "lauzia", yra nerealiai visi "uzsisede", netgi jeigu blizganciai viska padarai parasho kokius 7-8Liūdna Del aprangos mazina pazymius…Nurodineja,kaip dazytis,kaip ka…Nesutinki - nurasho tave i "blogiukus"… Karoce - nekenciu musu mokytojuPiktasPiktasPiktasLiūdna

Geriausios pamokos yra Kuno K. ir Informatika, jos yra vieninteles pamokos uzh kurias gaunu gerus pazhymius |]

Fizika, matke,istorijaCha chaGerai

Man tai patinka anglu… Bet nepatinka mokytoja Cha cha O patinka del to, kad lengva Šypsena
Dar, kaip pati bebuciau nustebus, man siais metais patinka istorija ir piliet. visuomen. pagrindai Šypsena Lengva: Pasedi, klausimus atsakai ir viskas, po to tik pliusiukus renki, o uz 10 zenkliuku (pliusu/minusu) gauni pazymi. Ir mokytojas tox dar labai labai nuskilo… Visi per pamokas kalba, viska, bet jam vienoai, o tuos,kurie neklauso, ir paklausia. Tie pradeda ziaukciot negaledami nieko pasakyti, po to puse klases bando pakartoti ta klausima Šypsena Ir taip bajerius paskaldo kartais Šypsena Nu tox… NEREALUS.
Pries matieka neturiu nieko pries, nes aukletoja - mokytoja… Siaip jei tema suprantu, tai viskas ciki, jei ne… Hmm… Šypsena
Fizikos mokytoja irgi kazkas nerealaus Šypsena Ir dalyka pokolkas vidutiniskai suprantu Šypsena

sokiai

tai kokioj gimnazijoj jus čia taip skriaudžia? Cha cha

jei iš matematikos, tai man visai gerai su ja, ir kontrus ištveriu…vat su chemijos uždaviniais ta jau sunku Liūdna

taj tu ka moxliuke? tau tik mokytis ir mokytis dar iki mokyklos nekentimo…

Niu ka as zinau-tokiu pamoku seip neraIgnore!Bet visai nieko uzsienio kalbosGraži

matke, fizika, chemija, kunce, daile, ir piliet. visuom. pargrindaiGerai

anglu

Kuno kulturaTaipLabas!!!

Kuno…Taip

pertraukaCha chaCha chaCha cha

anglu ir chemija…Taip

Man irgi Cha cha

Anglu ir Fizika!!!Juokiasi

Man tai megstamiausia pamoka yra kuno kulturaCha chaCha cha

man fizika irgi patinka…nes per ja nieko neveikiam…Šypsena

O man patinka kuno kultura Taip Nors viena pamoka del kurios norisi eit i mokykla Gerai Liežuvis