MEGSTAMIAUSIA pamoka?

MEGSTAMIAUSIA pamoka?

kokia jusu megstamiausa pamoka(jei tokiu ira)Cha cha???

šiuo metu žiauriai mėgstu dailę, nes jos mums jau tris savaites nėr Cha cha Cha cha Cha cha

O as matieka, nes jos nera savaite…Cha chaCha chaCha cha Bet rytoj jau bus…Piktas

Man tai patinka gimtoji - lietuviu Cha cha Ir anglu visai nieko kai mokytoja lauzia smarkiai, nors ka nors ishmoxim Taip

informatika, matematika, -atika… Aš nekaltas

mums ir vieną savaitę matiekos nebuvo, o rytoj irgi bus, ir dar kontrolinis Liūdna

Nezinau kas man yra, taciau kontru nesiseka rasyt. savarankiska koki tai parasau gal ir neblogai, taciau kontra visada blogai…Piktas

siuo metu patinka etika(nors kartais uzknisa kai mokytoja su mano nuomone nesutinka),pilietines visuomenes pagrindai(nes nieko mokytis nereikia ir siaip visai idomu),informatika(mokytojas fainas),ir rusu(cia tik siais metais pamegau,ir nzn kiek laiko man ji patiks,o patinka todel,kad gerai sekasi)

etika,informatika,fizinis Taip Taip Taip

Pati pati pamoka yra istorija. Apakęs Atejau siais mokslo metais i nauja mokykla ir patikekit, tokio mokytojo gyvenime nebuvau mates Gerai. I pamokas eini ne mokintis, o greiciau paklausyti bajeriu ir pan. Taip Siaip mokytojui niekada netenka mokiniu tildyt Ne, visi ir taip klauso ka jis uzskels, o su tokiu mokytoju ir toks neidomus dalykas kaip istorija tapo MEGSTAMIAUSIA pamoka. Tai va Labas

O musu istorike is musu reikalauja idealios tylos klasej… Nors musu klase ja labai gerbia ir myli, vos ne kaip aukletojaTaip

nera tokiu Cha cha ir nebus Cha cha
visos man neidomios bet reikia… noriu moket ka nors

visos pamokaos geros,kai boona nenuobodi tema,nerashom kontro,manes nekviechia acakinet ir pamokoj nesedi kox dyrikas ar pavaduotoja…

Biologija, nes mokytojas gerasCha cha
O shiaip tai anglu, nes neblogai sekas ir mokytoja tokia Gerai
Kietas

informatika siaip…(ner kas veikt man net kolkas A lygi Cha cha durniu volioju… o kam nepatinka per pamokas ji voliotCha cha) dar va istorija pamegau siais metais…ankschiau jos ne bum bum nemokejau, daba pasikeite mokytoja, griezhta bet faijna labai, tai dabar ka tik norit galiu papasakot apie senasias civilizacijas, pozhymius, dievus ir t.t t.t. Cha cha Liežuvis va dar lietuviu tinka, megstu pafilosofuot literaturiniais klausimais Cha cha

Taip Taip Taip Taip Mirkt

Informatika- nes mes per ja nieko neveikiam (mokytoja su mumi nesusitvarko) Taip

aj kazkur jau sakiau kad labiausiai patinka sokiai, istorija, chemija Šypsena

kokia fizika ar anglu nes ten ziauriai man lengva, o aplink mane sedi tiek daug mazai zinanciu is tu dalykuŠypsenaŠypsenaŠypsena
tik ne lietuviu - (cia apie lietuviu eilerastukas

107 -tas kabinetas
ten vyksta tikrai ne baletas
ne kiekvienas ten ieiti dristu
nes is ten galetu grizti visai be dantu