Meetas KAUNE, Botanikos sode ivyko (šeštadienį)!

Meetas KAUNE, Botanikos sode ivyko (šeštadienį)! Alus

Nagi, visi kas netingi, kita sekamdieni, t.y. birzelio 5-aja diena, grazuji sestadieni, Kaune susirinkime pagurksnoti Alus ir zinoma, daug geru dalyku nufotografuoti. Del vietos siulykite pasiulymus.
Kol kas is manes tiek, veliau apsireiskiu ir dar koki pasiulyma ar ideja paviesinsiu.

Ikis Labas

P.S. pretextas sventei yra… ir ne vienas Tūsas

Jei pavyks susikeisti darbus- dalyvausiuŠypsena

Del vietos aisku tik tiek, kad KauneCha cha

o kodel visada kaune?Nekaltas

Botanikos sodas Taip

ne visuomet, o ir vel Mirkt

na, botanikos sodo ideja palaikysiu ypac asmeniniais sumetimais. Taip noreciau pamatyti, kaip atrodo botanikos sodas… Nekaltas
aisq, visuomet galime okupuoti koki miskeli ir ten desreles ant lauzo pacirskinti. Tuomet butu viskas viename Cha cha

Pritariu.

O man buvo kilusi mintis si savaitgali meeta suorganizuoti… Juk Kauno dienos…

o butu idomuŠypsena juolab kad as cia labai naaujasŠypsena tik, kad as LT busiu prieinamas nuo 9d. Bet jauciu niekas del to myto neatkels…Liūdnas

Meetai tebuna kad ir kas savaitgali… bile i juos kas ateituNekaltas Taigi gal kas nori ir gali susimeetinti “Kauno dienu” metu? Auuu!.. Atsiliepkite Mirkt

Rom, manau, kad galima bus suorganizuoti ir po 9 dienos. Mano manymu, nebutinai turi gautis dyyyydzelis meetas. Uztektu ir Alus paskanauti pazinties proga Laimingas

Is tiesu, tiesiog nuostabu, kad yra nauju nariu norinciu ateiti i meeta. Gal dar tokiu uzsislaptinusiu yra? Flirtas

Manau as uzsukciau…

…Klaipeda…

Busiu, jei darbai uz gerkles neuzspaus.
Butu gerai jei kas man tiksliasne info i Telefonas atsiustu, bo retai galiu cia uzsukti. Nr profiliose Šypsena

kaip tik planavau varyt i Kauna pasvest…Taip

dar jei oras geras butuNekaltas

Nznau ar supratau teisingai, bet as tau dzine Telefonas kai busiu LT, ar ne Cha cha ?

davai nj susitinkam…?Šypsena)

Tikriausiai neteisingai, bet paskambinti gali Cha cha Nekaltas

Oras bus gerasGerai

Tai cia tik isrinktuju metas, kad ne laiko nieko nera ? Ar susitikt ruosiasi tik 2 zmones… ?