Meet'as ivyko!

Meet’as ivyko!

aha, meetas ivyko, koncertas irgi, tik kur tu ericai nuo musu pabegai a?Aš nekaltas
ir seip jus ten visi mane palikot tai net prisgeriau is liudesioCha cha

Prisiminusi praejusiu meet’u tradicijas, noretusi paklausti: o kur nuotraukytes, a?Aš nekaltas

nema nuotraukyciu

AS ir buvau tam koncerte tik gaila kad su jumis nesusitikau,o taip norejau,bet… tiriausiai per velai atvaziavau ir tel su savim nepasiemiau Liūdna

ralis irgi buvo Šypsena

aaaaaa nuotraukytes akyse liko, nes pikti dedes atiminejo fotikus prie iejimo Liežuvis

illegal nereikejo po miskus laxtyt, butum geraij girdejes.A mes tai girdejom neblogai Cha cha stovejom prie kolonkiu,po to gryzus namo uzmigt negalejaubo ausyse cyyype Cha cha. Buvo silta , lietutis nesulijo, isskyrus galwa Cha cha… Ir nei kiek nesigailiu kad ten nukeliavau Cha cha buvo del ko… " It’s ok I got lost on the way, but I’m a supergirl and supergirls don’t cry"…Cha cha

Asmeniskai man, geriau girdejosi, kaip kazkokia chebra uz nugaros per kiekviena pertraukele tarp dainu baubdavo…: “-Zozefin!!! Zozefin!!!..”:
Ir dar kazkokia merga is ju, vis stumdesi ir dauzesi sokinedama, tai dar penkios minutes ir, prisiekiu, tuo “Pepsio” buteliuku buciau vozus jai i dantis…Piktas

O as studentu bendrike nakvojau…Aš nekaltas… ir nenuejau i rugsejo pirmosios ‘minejima’…

Brooke> a kaip lovos studenteliu -minkstos? Cha cha A zinai cia panasiai buvo kaip gariunuoseCha cha…soris jei as uzrepliojau ant taves Cha cha

Vietos mazoka…Aš nekaltasCha cha
Šypsena

Jo kaip cia kazkas ir sake jau tai tas koncertas ne koks ir man pasirode,zymiai geresnis buvo rugsejo 2(FIZZ VIP PARTY) ten tai garsas bent jau geras buvo ir muzika zjb.Gerai O del meet’o dar karta atsiprasau kad nebuvau,bet paprasciausiai nesuspejau atvaryt kai jus visi buvot susirinke o paskui jau susirast buvo be sansu,o jus kaip, iki koncerto pabaigos buvot, ar anksciau isvaret?

Iki galo iskentejom( bent jau didzioji dauguma…)Cha cha! O siaip, mes gana ilgai ‘veluojanciu’ laukem…, taigi, galejai speti…Aš nekaltas… Na, bet, dabar tai nebesvarbu…

Na ka - atejo laikas ir man savo trigrasi ikisti Šypsena
Vienzo meet’as ivyko - OK, na bet koncertas tai…Blogai. Ne kas, ne kas…
Na, scenoj bunant G&G lietus prapliupo, bet gi ne cukriniai esam Šypsena
Kas sake, kad nebus ATB? Šypsena Nors ir trumpas ju pasorodymas, taciau…
ESKOBAR - vieni mano siu metu favoritu su daina “someone new”, taciau tai ka jie parode ant scenos… nezinau kaip tai apibudinti. dainu chebryte turi prikure nemazai, taciau 80 % ju - Blogai. Net ir atlikinedami ta pati “someone new” neaiskiai striginejo ir kt.
REAMON - jie, mano manymu, pasirode “padoriausiai”. nesu as ju gerbejas, bet taio anyway - pasirodymas buvo neblogaz.

Brooke >> stovejom netoliese (kairiajame kraste) - tai pat girdejau tuos pacius sukaliojimuz ŠypsenaŠypsenaŠypsena

miss’e >> aciu uz alu, kada nors atsilyginsiu Mirkt - bet juk kita vertus, as tau padejau juo atsikratyti Mirkt

Vienzo, galeciau testi.
Linkejimai!

Manau, Escobar’ai, Lietuvoj pasidare gera repeticija pries koncerta kokioj ‘aukstesnio lygio’ saly…Aš nekaltas

Gal, bet tai ju nepateisina…
Anyway…

koks Pavargęs kadaApakęs kodel ash nezinojaw ??? taj ka man dareet su jumis?KandaKandaVeee jus neskanus Taurė wat skaniaw Flirtas

nežinojai tikriausiai todėl, kad tavęs tuo laiku dar bangoj nebuvo…

Keistas klausimas Nekaltas Kazi kuo baigiasi buciniai ??? Nekaltas