meet'as <b> meet'as </b> meet'as !

meet’as meet’as meet’as !

Meetas Trakuose

Žodžiu taip: visi kas tik gali 08.16-08.17 ( atkreipkit demėsį - pakeista data ) darom meeta trakuose. kas negalit nakčiai - atvarykit bent kurią nors dieną. Meeto plotas bus stovykloje Liepsnelė, vienos vietos kaina kazkur 4-6lt, traukinys iki trakų 2,80Lt, busikas 2,90Lt (čia iš vilniaus, jei važiuot nuo stoties) alus ir kiti gėrimai pagal poreikius, gera nuotaika garantuota. Visi pasiūlymai į privatą arba čia. Preminariai susitikt visiems siūlau trakuose, stotį, kurią nors valandą (sutarsim vėliau) ir po to jau eit į pačią stovyklą. Atsakinga už chebros surinkimą skiriu panelę Magii.

Primenu šis meetas nėra vien Vilniečių taigi kad atvarytumėt visi kas tik galit, o kas negalitb - šiaip ir laukiami busit…
By klynas

O is savo puses pasakysiu ,akd kvieciame visus , kvieciu registruotis, kvieciu visus prisideti prie mee’to ne tik jame sudalyvauti ir nusiplauti nuo visko rankutes Liežuvis nes kaip pazymejo klynas ,kad mane skiria atsakinga Šypsena …sooo
Rasykit i privata arba tiesiog cia kas nores sudalyvauti…pazadu, kad pasitengsiu, kad sis meet’as nebutu pirmojo kopija Apakęs
By Magii
p.s. acius klynui kad mano prasymu pakeite meet’o data Alus Šypsena

Labai smaguŠypsena Galit lauktMirkt

ogo kiek cia pas jus meetuCha cha

Kadangi bus meetas:
Ieskau sugerovo(es)
Reikalavimai:
Aukstasis gerimo isilavinimas
Komunikabilumas
Gerimo patirtis (ne maziau 3m)

Siulau: Gera kabli ir inkara
Gera kompanija(save)
Daug ALAUS ir degtyyyyynes.

P.s Gersim alu is soskiu veliau ka nors rimtesnio.
Savo pasiulymus rasyti cia(tikuosi Magii nepyksCha cha)
arba i privata.Cha cha Sekmes!

To anelka:As galiu,juk vis tik ivykdau visus tavo reikalavimus siuos.Taj tinku?Cha cha

Dar nzn ar galesiu, bet noreciau ten pauztiŠypsena anelka, 1:1 Mirkt bus pratesimasŠypsena galCha cha

Kaip manot, as atvarysiu ar ne… Aisq kad taip, o sakai anelka ieskai sugerovo, atsimeni ka tada kalbejom, kad pirksim buteli, so… tikriausiai jau radai… Cha cha
Tai Magii jau mane gali registruot Cha cha

Anelka ne tik atitinku reikalavimus ebt ir gerokai juos virsiju Cha cha
tik v geriau sayciau daryt taip:

1. pradziai geras apsilimas, alus kiekis nuo zmogaus priklauso (trukme 1-2h max)
  2. konkretus gerimas (kitaip sakant: gera pradzia puse darbo) geriam vodka su alum (trukme iki tol kol neislustam arba nelieka ka gert)
  3. dasimusam: isgeriam visu issuzusiu alkoholi ir einam siausti

a taip tinka?

SVARBU

Stovykla kurioje busim turetu likti nesugriauta, kadangi 51% jos akciju priklauso mano draugelio/kaimyno tevui dar net 1-2% priklauso mano tevui. Taigi kad po to manes ilgai nekrustu pasizadam kad paliksim beveik viska kaip rade.

oki?

Magii kaip ir atitinka reikalavimus Aš nekaltas o bus kokia atranka??!Cha cha
Magii nepyksta, beje ji buvo is pradziu susigundziusi anelkos pasiulymu, bet:
1> kaip ir persigalvojo, pagalvojo, kad po to nebus kas uzrasines ka norsCha cha (juokauju, sykart gal jokiu rasimu…Liežuvis )
2> klyno rimti ketinimai…Cha cha
Isvados , kadangi,tex man kazkaip parsibaladoti namo Nustebęs ta pacia diena,tad kabliu gal negaudysiu…Liežuvis ir dar pasidare baugoka buti vienai (kol kas) tarp RIMTU SUGEROVU Vyrai, tai sykart susilaikau…O galima as jus tik moraliskai palaikysiu ir retkarciais prie jusu prisidesiu?! Cha cha

Tai o ko tik moraliskai… Cha cha gal ne tik…

Gince` as nutariau tarp Vyrai viena negaudyti kabliu , po to inkarus leist Liežuvis manau ir taip aisq kodel Liežuvis

Pilkaz parase:
>To anelka:As galiu,juk vis tik ivykdau visus tavo reikalavimus siuos.Taj >tinku?
Taj geraj as busiu meete svarbiausia turek 12 lt ant soskiu!SUGERSIM!!!

mazuciukas suvarte:
>Dar nzn ar galesiu, bet noreciau ten pauzti anelka, 1:1 bus pratesimas ?>gal
pratesimas bus iki auksinio ivarcio Cha cha turek legendinius 12 litu ant soskiu, zinai kad kas antra tauro soske laiminga!!!

Gince su tavim visada sugersiu:
>Kaip manot, as atvarysiu ar ne… Aisq kad taip, o sakai anelka ieskai >sugerovo, atsimeni ka tada kalbejom, kad pirksim buteli, so… >tikriausiai jau radai…
>Tai Magii jau mane gali registruot
ZJB GInce jau cia Šypsena

>Anelka ne tik atitinku reikalavimus ebt ir gerokai juos virsiju
>tik v geriau sayciau daryt taip:
>
>1. pradziai geras apsilimas, alus kiekis nuo zmogaus priklauso (trukme 1->2h max)
>2. konkretus gerimas (kitaip sakant: gera pradzia puse darbo) geriam >vodka su alum (trukme iki tol kol neislustam arba nelieka ka gert)
>3. dasimusam: isgeriam visu issuzusiu alkoholi ir einam siausti
>
>a taip tinka
Nu taj geraj kad virsiniCha cha zjb vyrai jau mes esam sugerovai visiŠypsena kiekvienas po 2 soskes paimkit dar po tiek pat laimesim ot ZJB bus prigersim ir ejsim prie mergu list nu tiksliau jus eisitNustebęs

To:
Pilkaz, maziuciukas, Gince, klynas:
Turekit pinigu bent dviem soskem ir viskas bus ZJB, as irgi turesiuCha cha
Mano sugerovai.

o kodel butent po 2??? ir kas bus jei as ne sosais o boonkem gersiu (as porsa laimet noriu per savaite jau 70 kmstuku surinkau) ir kodel tu pas Moterys neisi

Magii: tavo, nors ir minimalus dalyvavimas butinas.Cha cha