MB 124 kas gersnio ?

MB 124 kas gersnio ?

niu isigijau mersa 1989 kaustytas 2.5 dyzelis automatas kiek suoprantu kainna tikrain padori 3300 euru o dabar problema kur ta savo corsa 1995 kist blin varysiu i turgu bet kiek girdejau kazacha geriau ima neisregistruotas lietuviskais numeriais ir taip per rusija pigiau pervaryt niu blin gal kas zinot kam reiktu opeluko tikrai padoriam stovi tik tiek kad mazas noreciau 2500 euru TaipTaip

Nu Kazahai nelabai perka Corsas!O Mersa tai neblogai paemei!

kas geresnio uz 124? ziurint pagal koki pozymi lyginsi. man geriau atrodo 123, 126, 115, 107, 116 ir dar daugybe senesniu modeliu. na ir visi QPai Šypsena

Nu mersai 124’i taj visaj Gerai bet wat kiek pazhystu visu rataj klyshi Ne

man kazkaip mb 124 labai priekyje nepatogu sedetiLiūdnas nzn gal reikia kaipnors sureguliuot sedynes bet man tai nepatiko, seip tai masina liuxCha cha

masina visai neblogaGerai tik manau jau atgyveno, nes leista atrodo net nuo 86 iki 94 taigi 8 metai ir atnaujinimai grynai tik kosmetiniai per tuos metus
as uz tokia suma tokio merso tikrai nepirkciauKietas

Jop mersiukas geras. Tad belieka palinketi kad parduotum corsa blyn gal koks cigonas ir paimsJuokiasiJuokiasiJuokiasiniu reik bandyt vezx i turgu blogiau nebusCha chaCha cha

Jei varysi varyk tiktai i Marijampole arba i Radviliski. Mano Kriksto tevas varineja is vokietijos masinas sake patys geriausi turgao o ypac Radviliskis. Daug sansu kad is pirmo karto parduosi. Rimtai sakau.Gerai!!!Taip