Mažas vaiko ūgis: kokių medžiagų trūksta?

Mažas vaiko ūgis: kokių medžiagų trūksta?

Dukros labai mazhas ugis, ji pati mazhiausia klaseje (visad tokia buvo) ir pradejo stipriai kompleksuot. Pagal ugio lentele gydytoja rode, kad ji yra ant pachios zhemiausios ribos, taigi jokio gydymo jai nereikia (tarp kitko ji keli metai nenulipa nuo tos paskutines linijos).
Naivus klausimas, bet gal jai truksta kokiu nors vitaminu ar ch. elementu, arba gal yra tokie, kurie nors shiek tiek paskatintu augima.
Dukrai 14 metu.

kiek žinau, kaune kažkur yra toks centras, kur galima nuvažiuoti ir pasikonsultuoti. Berods, ten dirba prof. Lašas. Juk augimą galima paskatinti specialiais vaistais, aišku, jei to tikrai reikės.
Aš, pvz., ilgą laiką klasėje buvau didžiausia, mama net ketino mane vežti į Kauną pas p.Lašą, bet paskui kažkaip sustojau ir patapau vos ne mažiausia Cha cha

buna gi mazo ugio zmoniu.Jeigu ji ant ribos,tai viskas normaliai,neuzaigs iki 180 cm,bus mazyteLaimingas
Jei labai jau neramu,pasikonsultuok su specialistais…

Tegul geria pieną. Nežinau ar čia sutapimai, bet pastebėjau tokių atvejų, kad "pienagėrėjai" neblogai patįsta Mirkt

Augimą skatina sortas ir fiziniai pratimai. Tarkim bėgimas labai gerai, krepšinis. Galų gale jei kreiptumeisi pas specialistą, sudarytų fizinių pratimų programą. Didesnis fizinis aktyvumas prajudina kauliukus. Dar bandyk nupirkti papildomai vitaminų ir mineralų kompleksą. Kokį, reiktų pasikonsultuoti su specialistais, arba bent vaistininkais.

Mano vaikas irgi mazhiukas. Buvom pas endokrinologa, tai rankas nufotkino, sake kad kaip 3 metu (jam 4), bet atseit tai normalu. Jis yra ant 3 procentiles. Lankysimes kas metai ir jei jis ant jos ishliks, nors tai ir zhemai, nieko daugiau netirs.

BTW, ar jus nemanot, kad mergaitei geriau mazhesnei nei per didelei? Mirkt

Man sejp idomu kox tixlus jos ugis? Man paciai 14m. o ugis 166 ir tevai labaj bara del to kad neaugu, tipo rukau Nekaltas

taigi tikrai ne mazyle esi. o ka - rukai? tikrai be reikalo

nekelkit jokiu problemu ten kuriu nera …

Man gruody bus 15 ir pacios ugis 166cmNustebęsLabaj noriu pasiekt bent 170cm…Ar imanoma kajp nors pagrejtint augima???O koks jusu dukros ugis?

o kox jusu dukros ugis???

man 13m. mano ugis 153cm.
ash ir zemiausia klaseja(nu gar tox bernas yra shiek tiek mazesnisNekaltas)

ash del to nekomplexuoju…pas mane klasej visoa mergos yta galva ar daugiau aukshtesnes uz mane ir kaikurios sako svajojancios boot mano ugio…taij nzn…NekaltasNekaltasNekaltas

Nzn, man atrodo, kad cia is viso nera problemos. Tarkim mes su sese ugiu skiriames kaip diena nuo nakties: mano - 179 cm, seses - 158 cm. Ir vienu tevu dukros Mirkt Taip kad relax…O seses sunus, 16 metu paauglys - 192 cm ugio (praaugo ir teva, kurio ugis 186 cm ugio).

nepatarciau kreiptis i gydytoja(sundaktari) Lasa…isiulys augimo hormonu…kaip ne vienam taip padare…ant jo sazinos stovi keliu vaiku gyvybes ir sutrikusi sveikata

14 metu- ugis148, tikrai mazhaiNe
Dekoju tam, kuris apie piena rashe… ji ish tikro niekada jo negere. Tikiuos kad perskaichius pakeis savo nuomome.

Neversk vaiko gerti piena,jeigu jis jo nenori.Geriau pasiulyk kokios kakavos,manu koses ar bent jau kellogs pusryciu su pienu.
As pvz nuo gimimo negeriau pieno niekada…Na nebent kakava ir tuos dribsnius suvalgydavau su pienuCha chaUgis 182 cm.Cha cha

Negeriantiems pieno yra pieno mineralai Nekaltas Ten sudety gal Ca ir Mg tera, ash gerai nepamenu, manasis dabar juos ishsivezhes turi. Bet vadinas jie vis tiek "Pieno mineralai". Mano mazhiui prirashe va, kai tyremes.

jie labai neskanus, karta ragavau
BaisuVeee

Manasis tai nesiskundzhia Mirkt Be to, nu negi nesukramtysi vienos kitos, kad ir neskanios, tablechikes vardan shventos ramybes? Nekaltas

nu bet jei kasdien reiktu po pora tableciu, tai nznz
Cha chaIgnoruojuPavargęs