Matau

Matau

kam krauni slamsta? a? nematai tu nicerta Cha cha kad krauni slams, regi gerink o ne musu akis gadink su savo nesamonem Liežuvis Cha cha. ooo remeli ismokai uzdet Cha cha. respektas

Grafaite, tu įsiklausysi kada nors į prašymus nedėt absoliučiai nieko vertų nuotraukų? Labai sveikinčiau moderatorius, kurie ištrintų tokius darbus iš karto…

paakiu kremo reitku ryshkiai Nekaltas

matyt ji zabala Cha cha

Vsino reiktu isilasinti…

grafaite… kaip visad Šypsena

grafaite, ar esi girdejusi apie tai, jog centrine kompozicijos reiketu vengti? Kitas klausimas: kodel manai, jog si akis mums turetu buti idomi? Manai, nezinome kaip atrodo akis is arti?

Cia ne i aki reikia ziureti, o i langus. Taip, grafaite ? Šypsena

RSI pavargau as Nežinau

Grafaite, pasistenk atsakyti i klausimus. Gal jie nemalonus, bet taiklus. Jie turi padeti tau susivokti. Jeigu nieko nerasai, mes galvojam jog ir nesistengi, o tuomet jau tikrai panasu i piktybiskuma Taip

Badas kad ir ka sakyciau jums vis tiek atrodys kad nesistengiu Liūdnasjei pikdybiskai ka daryciau tikrai deciau visai nevykusias foto, kuriu turiu tikrai nemazai Badas yra tokia taisykle centravimo, zinau, bet man sita akis centruotai labiau patinka.Be to cia is didesnes foto iskirptas kadras.

O ka pasakytum del antros mano pastabos?

grafaite, iš šitos kirpai: [biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/491.438829.627…-=(191 1978353](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/491.438829.627…-=(1911978353) ?

Batas puikiai zinau kad zinot kaip atrodo akis is arti, tik kazkodel kai kiti ideda savo darytas akis jiems tokio klausimo neuzduodat.Man patinka sitas mano darbas

Paziurek kaip atrodo kokybiska akies fotografija:photosight.ru/photo.php?photoid=1849587&ref=section&refid=9 99O dabar paziurek i savo darba. Tavoji akis slyksti, vaizdas kaip is lavonines. Na nezinau, gal tau ir patinka. Uzjauciu.

Badas 1.jus is manes reikalaujat kaip is profesionalo, nors tokia nebuvau ir nesu 2.niekada nedejau ir nedesiu nuotraukos, vien tam kad kazka paerzinti 3.as niekada nesakiau kad sita foto yra jau special kokybes ar vaizdo, bet man ji patinka. 4.jei cia vien profesionalai gali deti savo darbus, taip ir parasykit 5.niekada neizeidinejau zmogaus, kad ir kaip man jo darbas nepatiktu, kaip ne katrie cia esantys daro

Akis akiai nelygu. Vienas kritikuojam, kitas giriam. Itariu, tu tiesiog nesupranti kuo skiriasi dvi fotografijos, nezinai kuri geresne ir kuri blogesne. Jeigu sita fotografija tau patinka, tuomet manau jog tavo skonis pasibaisetinas. Gal tai ne mano reikalas, bet… esi sios galerijos minedas. Nera prasmes kritikuoti Minedo, jis nieko nesuvokia. Tegalim ji uzjausti.

Badai, na kam taip zeuriai, visais laikas egzistavo daugybe poziuriu i kuryba tame tarpe ir skurdusis menas… O tolerancija Lietuvoje yra deficitas, taigi… grafaite, nenusimink ir nepasiduok…

Nu gal ziauriai, bet pasakyk ar ne teisingai. Tiesa ne visada maloni. Aisku, megejiskoje fotografijoje svarbiausia - kad fotografas pats butu patenkintas, o visa kita nusispjaut. Bet jeigu fotografas nori tobuleti arba nusprendzia ateiti i kompanija pas kitus fotografus - jis turi suprasti, kad nebus visa laika giriamas. Tad fotografas pats renkasi, kur eiti… Gal but kazkur pagirtu ir tokius darbus. O kazkur kitur supeiktu net geresniuosius is sios galerijos. Viskas pasaulyje reliatyvu Kietas