Masė


Masė

delfi.lt/news/daily/crime/i-kritine-mase-isirezes-auto mobil is-suzalojo-du-dviratininkus-ir-pasisalino.d?id=31715179

nekaip baigesi… Blogai Ideja puiki, bet kiek matosi ish video, tai buduliu yra ir tarp dviratininku Blogai

noriu ir as dviracio… laukiu kol padarys Kietas tikiuosi baltas bus Apkabinimas

Cha cha

su daewoo isipiso. bet kokiu ***ciulpiu reik but, kad atsipist ir begt? ko cia begt? tipo draudimu nera Nekaltas ir siaip kiek supratau is filmuotos medziagos, gai greitis geras pas ji buvo

neblogai voztelejo

su Probe nukale.

kokiu dar deawoo?

nu SUKLYDAU. is vaizdines medziagos, kuri filmuota su kazkokiu caro ruriko laiku telefonu, nelabai matosi. dabar perziurejau antra karta ir sustabdziau ties ta vieta. taip, tai probe. dabar gerai?

blogas egzpertas reiskias tu, issiregistruok is bangos…

ateik i banga bana gausi

vimeo.com/8003153

Galvoju, kad ten kur vaziavo pirmoj juostoj autobusas, tai tas deawoo lenke ji ir tuo paciu uzkiso probej… kadangi pas probe greitis buvo didelis bande sukti biski i kaire, kad nesikaltu tiesiai i gala ir uzkabino dviratininkus… realiai tai daewoo pasimaise manau jam…

rhcpepper, Mano laimingiausios 17 minučių šiandien. Cha cha Ufff AngelasP.S. Video man kažkodėl priminė sena daina —> youtube.com/watch?v=AIXMMmCJTvE Girtas Ufff

Man ir labai smagiai suejo tas filmukas Cha cha

Pavargęs. Pritariu trulikui ir darkman Taip. Ko gi tam žmogui tik bėgt reikėjo, taip ir nesuprantu, nebent girc, be teisių ir be smegenų, nors pastarasis variantas ir taip aiškus Kvankt?.

gerai kad nevaziavau. butu antra raktikauli sulauze Cha cha

fejus, net jeigu girtas ir be teisiu, vis tiek pigiau atseitu pasiduoti Šypsena Turbut protas nelabai veike tuo metu. Kitas variantas- dabar jis turi kazkiek laiko surast kazka, kas prisiims kalte. Bet dviratininkai irgi gudrus- per dvi juostas, kai kas net saligatviu ar i priespriesini eisma iseina… Irgi reikia mastyt

Probas greiciausiai registruotas ant kokio mirusio dieduko, ir… …vairuotojo veida kas nors mate, kad bent fotorobota sukurt?