Marilyn Manson is cool!

Marilyn Manson is cool!

Kas mano jog Marilyn Manson jega? (spreskit pagal muzika,o ne pagal isvaizda!

Muzika tai baika ir yvaizdis visai nieko … (Toks turbut vienintelis ) Nu man tai is esmes tai Gerai

man tai ta jo daina “Tainted love” labai patinka Šypsena

Mansonas coolMirktGėlės

Taip,bet MM perkale si gabala ir isejo cooooool!

Popsas tas jusu MM, dar vienas besikraunantis babkes is savo “super evil”
ivaidzio Blogai

apie Tained Love tai nieko gero negaliu pasakyt. nesuprantu del ko ji taip visiems patinka Aš nekaltas o siaip marilynas Gerai

…man patinka…muzonas zjb,isvaizda issiskiria is visu atlikeju siuo metu(parodykit jauna zmogu,kuris jo nezino)…ir pats dar babkiu uzsikala…visiem gerai…o kam nepatinka,neklausykit ir neziurekit…vat taip…

Mrilyn manson, sux Blogai. Nu tokio duro nemaciau da niekurŠypsena

man MM asmeniskai yra shhhh…, bet del skonio nesigincysiu Mirkt

MM RULZ THIS MADAFAKIN WORLD OF NIGGAZ Liežuvis Šypsena Šypsena Šypsena o siaip fajnas zmogus ir fajna muzika Šypsena dabar klausausi coma white Liežuvis

Ka tik suskaiciavau,kad Bangoj astuoni forumai apie MM.Nu as suprantu gera grupe,mano pacio megstamiausia,bet velniop reikia tiek apie ji kalbeti?Eikit geriau i pazinciu foruma. Labas

Tam, kad vis atsiranda tokių kaip tu, kurie jas ima ir prikelia. PiktasBlogai

Man nepatinka Blogai

MAn patinka M.M.Šypsena Reishkia jis vertas demesio jei tiek temu…Cha cha

Nedraugauju ne su vienu kuris MM pavadino gaidziu,*****u ar pan.Bet zinot tiek temu vien apie MM ne vien bangoj,tai susumavus viska gaunas taip,kad MM yra geriau zinomas nei kokia Britney Spears Šypsena Aisku gerai,kad MM turi daug gerbeju,net labai gerai.Nesuprantu tu zmoniu kurie nemegsta MM,net mano motinai jie patinka Šypsena

nu gal ta jo daina …love…ir nieko.bet seiop tai shhhh…ir jo ivaizdis man LABAI nepatinka

Tainted love jau atsibodes gabalas Blogai o jo ivaizdis,taigal as dar ir dabar nezinociau sios grupes,kazkada pamaciau jo plakata ar nuotrauka zurnale,patiko nusipirkau CD paklausiau-patiko.Pagal mane tai sustriausias gabalas yra NOBODIES Gerai Taip Kietas

MARILYN MANSON yra kieciausia grupe Gerai Gerai vien jo dainu kompe turiu 90, o ju klausyti galiu 6:29:12 kai isjungi tai per diena visu neperklausai, nes nera tiek laiko, kad galetum sedeti prie kompo 6 valandas Nustebęs
Dar siaip nieko yra grupes System Of A Down ir Korn.
Pamatytumet Manson’a be grimo… maciau per telika, "gerai" atrode mazdaug staip - Baisu , o siaip tai jis yra kietas bicas Mirkt