mano


mano

Butent sito ir norejai? Kietas

na ne visai,bet pasitaike neblogas,dar viena pirksim toki kur noriu tai gal ana pasiliksiu,bet tas geras irgi Šypsena

Gerai

tai gi sveikinam Mirkt Gerai

Kas cia per zveris? DrovusBiski panasu i meanstreaką…

vulcanas 900cc. Meanstreakas eina su tradiciniais amortikais, o cia softailas.

Motoras,gal.sparnas ir sedyne l.panasus i meanstreako.Bendradarbis toki turi,pirmas baikas,nesiskundzia.Tik jau nori daugiau cc Šypsena

tai man kol kas uzteks cc,pamazu kelt galima Labas

nu kam pamazu? iskart reik imt 2l baika Cha cha

Moteris ir 2000cc nesiderina Ne2l tik diedams Cha cha

kad 2l niekam nereikalingi. Ryskus pereboras. Skaitau kad ciopui 1.8 yra visiskos lubos. Net ir tu 1.8 nelabai reikia…

Gal kada HD daaugs nors jau iki 1600cc,tada pamatysi kad kuo daugiau cc tuo labiau Gerai Cha cha

tai kad jau daaugo. Visi 07 metu modeliai eina 1.6. O SE modeliai ir 1.8 eina, bet kad nelabai matau prasmes is to. Ciopas gi ne lakstymui skirtas. Kas nori skraidyt perka britva. Man asmeniskai to 1.5 per akis uztenka. Itariu net ir kokio 1.1 uztektu…

tagi lietuviai gigantomanija serga,kuo daugiau cc tuo jie ysivaizduoja krutesni,nesvarbu kad is garazo net sunku toki issistumt,man uztenka cc koki turiu toks man patinka,nekrteipiu demesio ka kalba,kad man reikia litrinio,bet as gal geriau zinau kokio reikia man Cha chapagal galimybes ir transportas Kietas

Nu tu cia uzvarei Cha chaTai kokia liga tada serga amerikonai,kurie gamina visokius customus su 2.5l varikliais,HossBoss ir t.t.? paprasciausiai man 1.8 uz 1.1 yra geriau tuo kad geresne trauka ant zemu sukiu, reikalui esant trasoj gali uzsukt iki 210km/h, kuro sanaudos tos pacios.

noreciau paziuret kaip tie amerikonai su tokiais pas mus vazinetu Juokiasi

nepavaziuosi tu ant tu 210. Jau prie kokiu 130 nuputinet nuo vairo pradeda. Jokio komforto nebelieka…

noreciau paziuret kaip tie amerikonai su tokiais pas mus vazinetu Kodėl ne? Apakęs

jau vien is mano garazo neisvaziuotu Juokiasinesugebetu,o kaip amerikoj?nuo baro iki baro jie vaziuoja,nereikia jiems tokiais keliais kaip pas mus vaziuot,asfaltas nelygus,duobetas,be amortiku tegul po 200 kilu bent nuvaziuoja,pamatytu koks ***** yra ju tie monstrai Liežuvismano draugas is airijos gryzo su harlu be amortiku,tai kelione nebuvo is maloniuju Neo dar tas vairas aukstas…pavargo nerealiai,nepatogu ziauriai Ne