mano...

mano…

Hm, gal ir nėra super gylus įbrėžimas. Gal užteks giluminio poliravimo Taip?

viltis, kad kaimynai kokie ka nors mate…

Vudis> bbz, su ranka braukiant jauciasi ispaudimas skardoj… kai bus sausiau, pavaziuosiu pas poliruotoja… gal ka Ubagss patars Šypsenadiena turetu atvaziuot zmogus, su draudimais dirbantis…apsitarsim kaip daryt…

*****ai braizytojai, man irgi kapota perbreze iki pat metalo su raktu, reiks dazu i ta grioveli sumaisytu su laku ir kietikliu iliet aplinkui pasiausus, paskui pertekliu lengvai pasveis ir susipoliruos, bet matysis vistiek biski, svarbu, kad nerudytu Šypsena

dar paziurejau… priekinis sparnas atrodo neliestas… bet dazant anyway reiktu dazyt… RM> galetum spet, kiek draudimas paskaiciuotu perdazyt sona? Šypsena

gal ne vietoje pastatei

gi man toks ibrezimas buvo,per galines duris ir bakavyna. panaikinau uz 30lt. galeciau lazintis,kad zinodamas tik pazeista puse per 10minuciu nelabai rasi kur ibrezta buvo

ir isvis kam pirkti tokias masinas ,kad svaigti del kazkokio ibrezimo,taip ir infarktus zmones gauna,nepirkit masinu uz paskutines kapeikas ir bus viskas Gerai

senis>o kas tau isvis sake,kad uz paskutines kapeikas pirkta masina? o jei tau pokui aftomobiliai,tai kas tave laiko siame forume? ir aplamai,galiu palengvinti tavo apsisprendima nebesilankyti cia…jei ka,man nesunku Juokiasi

ipix.lt/images/46289115.jpgrask ibrezima Be be be

dr> jauciu sulauksi Mobilusis reiks apsitart… senis> nebesvaik Mirkt

nu tas papoliravimas anksciau ar veliau pranyks

under>apie ka sneki? siaip cia ir dazyta yra ,o jau paskui poliruota. Q> Taip Gerai

ai cia ir dazyta, tada ne taip pagalvojau biski

bet samata 30liutu Gerai

dr - gal; pas tave ne profesionalus ibrezimas buvo Šypsena

Juokiasi Gerai

anoj foto pilka buvo, cia jau juoda Cha cha

Gerai