mano zafira :)


mano zafira :slight_smile:

tai va kol kas bus gerai Šypsena po to ziuresim 2003metu 2.2 dyzelis 96kw Girtas

seimynine Alus

Gerai geros auto tik pakaba ne auksine,bet pakenciama Nekaltas

kaip su priekinem sedynem reikalai? nes darbine tokia turim 2000 metu 2,0 turbo dyzelis, tai sedynes tragiskos. vaziuot neimanoma. kietos nepatogios Veee ir siaip masina varti labai. ir nivalit

tai jo nelimuzinas Šypsena bet ne to ir noreta is jo Šypsena

trulikas Cha cha nu nezinau 300km dar tik prasukau Šypsena tai kol kas Gerai viskas ten reguluojasi ir pasidarai kaip tau patogu…o valit ir dar kaip valyt Šypsena seniau kaip neturejau draginau pas mane buvo 1.9tdi su cypu tai sitos zafiros nepadejau,nu ne sitos,bet tokios zafiros,o cia 2.2 96kw tai valina Taip

jo vaziuojant zek kad galas nepabegtu ant slidaus kelio labai nori aplenkti prieki jei tik “smagiau” ieni i posuki iki 140km\h tiesiojoje gana patogi ir stabili o sedynes reik moketi susireguliuot… Nekaltas

nu pagal planus tai ilgai netureciau vazineti iki metu galo,po to i mersa sklases,arba a8 linksa sirdis Nekaltas nebent atsiras potraukis daugevietes tada reikes vel kazka ziureti Nekaltas

praitais metais maciau ant lampedziu karjero,ledo draskesi zafira,saules paise Girtas ir jei nestabili butu,butu taip nesukojas gal Cha cha ir pasikroves pilna buvo masina Cha cha

Nu vairuotojo sedyne da nieko bet keleivio tai nekas, nes niekas ten nesireguliuoja iskyrus i prieky atgal, ir atlosas sukinejasi

daili Mirktvarikliukas Girtas o del to , kad galas pabega , tai totali nesamone Cha cha

zaibas Apkabinimas

nu vaziuojant plentu ~120km\h ir sukant nedideli posukiuka ant slapio asfalto pradeda galas vaziuot tai nepasakyciau kad labai jau stabilus galas, nes tiesiog jis yra itn lengvas kaip ir kokioje tigroje Nekaltas

ble ble dar pasaky kad ant 180 neisema 90laipsno posuko Cha cha tai ne tam skirta masina jibitute Šypsena