mano w2k uzima 1,5gb prasau patarkite ka daryti

mano w2k uzima 1,5gb prasau patarkite ka daryti

as temp direktorija istryniau. ka dar galima istrinti? seniau jie uzimdavo ~600-900mb nu cia dar nieko buvo bet kai jau 1,5gb tai nelabai gerai. pas mane 450mb uzima simboliai kurie randasi windowsu direktorijoje/Symbols o toj dir. 310mb uzima kazkoks /dll . kiek pas jus uzima visi simboliai ir kiek ta direktorija /dll ? gal yra kokia nors programa su cracku kad isvelytu nereikalingus windowsu failius?

Shiaip nezhinaukaip tu instalinai bet pvz XP normaliai apsikarpo ir uzhima tik 500Mgb

pas many ish vis tokios direktorijos nera… o windukai uzhima apie 750Mb… instaliuota priesh 4 dienas…

Turbut pats paprasciausias budas butu perinstaliuoti - ishtrint ir vel instalint Šypsena Tikrai atsiras zymiai daugiau laisvos vietos Šypsena

Tavo bedos galimos del keliu dalyku: pirma - greiciausiai tu tik atnaujinai pries tai buvusia Windows versija i naujesne, todel sena versija liko ir dasidejo naujos reikalingi failai (pvz. turejai win 98 ir padarei upgreida i 2000). Iseitis - buckup visus kritinius duomenis (dial-up, Outlook accountus ir format c:. Po to “Install new copy of Windows xxx” Šypsena Antra galimybe - po ilgo naudojimosi windowsais atsiranda daug visokiu *.dll, *.tmp, *. bak ir 567813853613.chk ir t.t. failu. Jie atsiranda del to, kad daznai instaliuojan/ishinstaliuojant programas ne visosos toms programoms priklausancios bibliotekos (a.k.a *.dll) pasisalina korektiskai. Gali buti ir kad eilini karta nuluzus windozams sistema neuzsaugota informacija surase i nerealius failus tokius , akip 657453f4ewd4q3.tmp, ir panasiai. Daznai ju nepavyksta istrinti is windowsu aplinkos. Reikia krautis i Dos’a ir darbuotis tenai. Tai turetu pagelbeti. Jei visiskai niekas nepades, tai tik format c: vaistas nuo visko. Liežuvis

Cheers!

as su draugeliu susisporinau kad islaikysiu neperinstaliuotuos win puse metu. nes mane skylėvodavo kad as i savaite po viena karta perinstaliuodavau windowsus. nu bet ten buvo 98. o w2k tai gerai veikia. jai daugiau nei puse laiko islaikiau tuos pacius win. tik 2 sisteminiu failu truksta. nu bet seip man jau atsibodo perinstalinet.(atsibosta laikt)

ir dar 20lt duos

skylėvodavo kas cia per nesamone. gaunasi sudejus skylevodavo. turejo buti pi.zdavodavo

Tai kaip ten su tuo puse metu? Ar tikrai datempsi? Paskaityk auksciau, gal ka naudingo rasi.

jei yra bent vienas failas uzimantis daugiau nei 100mb trink ji laukt. Jei tai bus win2k gyvybiskai reikalingas failas tai jie patys ji atstatys arba paleisi last know good configuration.

kad ir kaip teoriskai baisiai tai skambetu, vis delto padeda Šypsena

seip tuos puse metu bandysiu istemt.

ai neistemsiu nes nauja kompa pirksiu. ir hdd reikes persidet.

Hm, jei nori kad užimtų mažai vietos, tai tada siūlau PocketLinux.Telpa į vieną flopiką
Cha cha

cha windows 3.1 ir telpa i viena diskeli

o seip dar geriau yra dosas, nieko neuzima. nu nebent koki nc ar dar ka instaliuosi.

kaip gali os nieko neuzinmti. viskas kas YRA, kazkiek vietos uzima. Daleiskim, paimi notepad, parasai raide A uzsaugoji. Net ir sios bylos dydis bus vienas baitas (jei nepadesi crlf (enter), arba jei nenaudoji uncicode, nes ten butu daugiau baitu). Realiai diske ant ntfs tai uzima 4096 B (1 KB). DOS tai ne tik ish A padaryta, ania ?? Šypsena

da ko gi cia lauzyt galva???va padarei format:c ir perinstaliavai,ir baigesi galvos skausmasAlusLiežuvis

maniskiai apie 600 mb :confused: