Mano "Teisingas" auto


Mano “Teisingas” auto

i muzieju

kame teisybe?

das auto Apkabinimas

pats tu i muzieju sitas aparatas savo dinamika lenkia daug naujesniu auto, Šypsena jei nevaziavai tokiu daiktu negali isivaizduot to malonumo

eik miegot, rytoj i mokykla

as tai nueisiu kur man reikia, bet tai tu cia visai ne i tema, as tau i tai galiu pasakyt eik su savo passatu pasivazinek Šypsena

ir kokia te ta dinamika? kur irma dainavo? dar turi ta kasete? Juokiasi

Aga, sitie, ko gero, teisingiausi is Preliudu Nekaltas

jo turiu, o tu gal savo kasetine mage parduodi? Nekaltas

pacukas jau ishsniukstinejo po profilius visu papostinusiu Cha cha tai bent dinamika, 8 su kazkiek sekundes. paprasyk tetes kad lempu varikliukus paziuretu, matau neuzsimerkia sportine tavo masina Mirkt

emmm kas tau neuzsimerkia? siaip ten yra atskira knopke, kad neuzsielnkinetu, nezinai nesakyk Šypsena

nu ok, isgyrem tavo raketa, dabar ramiai miegosi Šypsena

esme ne per kiek isibegeja, o kaip ant kelio stovi ir koks handling’as.

turiu,prileksi? dykai atiduosiu,gal dar malku sausu reikia?

šūds šitie preliudai nevažiuoja. Cvekai 1.6 tvarko anuos. Motorai pas šituos teisingi nebūna, 2l su 110kw Pavargęs

o tai labai saunu, o del malku, tai sunkus atvejis nelabai kur tilps, reikia tautovezi nusisamdyt Nekaltas

ai yra dar kažkoki su 4varomais 2.1l su 150AG Nekaltas

su 4 vairuojamais, cia toks ir yra. eikstelej nepakeiciamas dalykas, kai reikia parkuotis.

Cha cha 103kW, bratkis turi - hp3 klube turetum zinot chikagi… tiesa stabilumas tai geras + 4WS, kas nebande tas nezino