Mano problemos. Tikriausiai daugumos pirmakursiu problemos.

Mano problemos. Tikriausiai daugumos pirmakursiu problemos.

Sveiki, Nezinau kaip jums, bet man tikrai sunku. As taip prie namu priprates, jog dabar, kai reikia isvaziuoti man atrodo, jog greit tureciau mirti ar mane ismeta is namu ir turesiu blaskytis tarp dvieju vietu. Labai liudziu del savo merginos su kuria praktiskai beveik teks issiskirti, nes ji Vilniuj, o as Kaune. Mes karstai mylim vienas kita ir,manau, jog tokios merginos daugiau niekad nesusirasiu. Turbut imanoma dar draugauti. Kaip manot? Bei bijau del tevu. Ilgas nebuvimas namie reiskia kazokiokiu tai naujienu praleidima ar nezinojima kazko, tad, manau, po kiek laiko turetu jaustis susvetimejimas nedidelis, nes namo grisiu jau kaip svecias Nežinau Gal galit vyresniu kursu studentai mane nuraminti. Prasau. Žliumbia

Atsipalaiduok - viskas bus ok Gerainezinomybe visada slegia,paciam tas buvo,be to ir tas jauduliukas o kas bus vis kirbindavo Nekaltasaisku uzjauciu del merginos - nes speju bus sakes (kad ir kaip butu gaila),bet nieko bus tu meiliu ir merginu bus Nekaltasbeja kas del namu ir namiskiu - jugi gyvenam nme akmens amziuj yra tam skirtas telefas,be to jugi grizinesi savaitgaliais ir tikrai taves niekas nepaliks nezinomybeje(+_) sekmes studijuojant Alus

mamytes sijono truksta? Pavargęs

Verki kaip boba.

Del merginos tai tu nepergyvenk, 100km - labai mazai, susitikinesit kiekviena savaitgali, to nelabai uzteks? O ka gi daryt… Ziurekit gal kas ir iseis. Nesuprantu as ko tu taip bijai, gi ne i kokia Amerika isskrendi, juk tarp vilniaus ir kauno bokstu tik ir kyla noras pokstaut Šypsenaviskas bus gerai, pamatysi Taip

Tikrai nepergyvenk.Prie visjo galima priprasti.Gal tau net patiks gyvent toliau,but maziau stebemas tevu.Tik del merginos uzjauciu.Teks tau pasistengt kad jusu meile neishblestu. Sekmes! Šypsena

o tu pats gal is vaiku namu kiles, ar tave mama saldytuvu musdavo kad tau nesuprantamas tas prisirisimas prie seimos…?

Kur įstojai? Kietas

Geriau neatsakyk,nes Armand pikras dede,dar ateis reketuot pirmakursiu Cha cha

Gaus per ausi tada, jei reketuos! Cha cha

Na jei Armand dalinsis grobiu,tada viskas normaliai Geraiciur man desros ir lasekai Cha cha

Išsigando fuxiukas Pavargęs Juokiasi

Ir tu del to kaltas su sunum Cha cha

Na aciu Nekaltasprie ko cia as dabar Pavargęsas tik pasisiuliau grobiu dalintis,kad Armand nereiktu sukt galvos kur ta grobi det Mirkt

Ta grobi galima valgyti arba gerti, nieko cia galvot nereikia Cha cha

To Armand>>KTU Telekomunikacijos ir Elektronika.

Dar pasakyk barako ir kambario numerius Šypsena

TEF - mano kaimynai, sėkmės moksle Gėlė, ten nelengva Pavargęs

Gal ir sudetinga palikti namus, bet anksciau ar veliau tai padaryt reikes… Nekaltas