mano pirmas kartas

mano pirmas kartas Drovus

sunkiai flotavau namų link stipriai veikiamas difuzinės srovės ir kitų agregatų dvigubojo elektrinio sluoksnio. Porą kartų pramušė dielektriką ir buvo iškrova su mato emisija ne mano naudai. Įtampa neleido man įsižeminti, tad bandžiau priešpastatyti savo potencialą, bet tai naudos mažai davė kadangi mano galvaninėse celėse buvo per didelis etilo alkoholio koncentracijos gradientas. Jokių idėjų negeneravau, mat termoizoliacija tarp mano kanalų buvo stipriai apgadinta korozijos, erozijos bei gi erekcijos ir marozijos. Staiga netikėtai pamačiau ją. Ji nebuvo idealiam tech. būvyje, reikėjo pakeisti porą knobkių (tų baltų) viršutinėje CPU dėžės dalyje bei gi užsandarint tarpines, nes nuo jos dvelkė įvairiom tiems modeliams būdingom išskyrom ir vidaus skysčiais, bet tai nesumažino mano pasiryžimo elektrochemiškai išsodinti, o gal įsodinti? Nebepamenu. Ji pasiūlė kartu dreifuot į jos dispečerinę ir ten pasigilint į membranas bei gi elektinės įrangos instaliaciją. Nesipriešinau. Dispečerinė atrodė apleista ir primityvi, bet tai nebuvo rodiklis. Galiausiai priartėjau prie jos, nuvaliau elektrodus, patikrinau grandinė. Talpyklas papildėm tirpikliais kad išlaikyt pirminį koncentracijos gradientą galvaniniuose elementuose. Galiausiai sujungėm visą grandiną ir nors potenciostatas veikė ne taip gerai, kaip per laborus, aš visgi pradėjau tikrint dėsnius. Po truputį atmosfera (na o kaip gi, šiltnamio efektas) kaito. Kaito ir sąlyčio vieta, mat trintis buvo didesnė nei tikėjomės abu. Galiausiai įvyko eutektinis išlydis ir aš neišlaikęs amperažo iššoviau. Visa tai koaguliavo viduj, nespėjom nieko padaryti. Dabar aš tėtis.

sweikinu Apkabinimas Gėlė

Belekas žodžiu Liūdnas ir kiek laiko reikia sugaišti norint tokią sąmonę parašyt?

svarbiausia ‘happy end’ Juokiasi

saugikliu neismuse ???

kai sužinojau, kad aš tėtis, ne tik saugiklius išmušė. Pavargęs pilnai užtrumpino, ko pasekoje laisvės laipsnių skaičius sumažėjo iki 1… Nežinau

Murzylka mieloji norejai pasakyt mama Drovus

Labas daune, nori sausainio?

itemptai skaichiau… Juokiasi

susivėlė murzius Juokiasi pats nebežino ar jis ji, ar Psycho, ar jis… Drovus

pritariu tau Šypsena Gerai

o duosi ??? Drovus

a tai cia gerbiamasis psycho uzsiklonines gaidelis nu va ir islindo yla is maiso Nekaltas

taip taip Taip ir tikrai žinau, kad čia jis Mirkt

Juokiasi Žliumbia Juokiasi gerai, kad buvo kas prilaike, a tai nuo kedes buciau nuvirtus Juokiasi

nu va o jis taip slepesi akylai nuo manes Juokiasi

Va taip ir gime Čeburaška Nekaltas

ixiau, detektyve mūsų, turiu tau prizą Angelas Žvaigždėebaumsworld.com/forumfun/positive14.jpg Apkabinimas

ai gal apsiesiu ir nepaziurejes Drovus