Mano pasiulimas

Mano pasiulimas

mano pasiulymas nerakinti temu. nes ish ju nera jokios nawdos. jaw geriaw ishtrint. tos uzhrakintos temos tik vieta uzhima!

garas pasiulimas,!!! man irgi nepatinka kaj uzhrakina temas, man labaiu patinka kaj jas ima ir ishtrina nieko nesake, Drovus

viskas reikalinga archyvui- kad po 50 metu anukai galetu ateit ir paskaityt, kaip cia visi nusisnekedavo Taip

prieshtarawju Cha cha

Archyvai - jega Gerai

tegul buna, anukai gales skaityti peziones musu kartos… Nekaltas Tūsas

Gerai

???

archyvaj archyvajs, bet uzhrakintos temos dazhniawsiai tos kurios pasikartojanchios ir kam tokiu pievu rejkia?

rakina tam, kad temos autorius matytu, jog jo tema yra “bloga” ir tokiu budu nepradetu kurti naujos temos. nes jei istrinsi (o juk rakina/trina paprastai naujoku temas), tai jis neras savo temos ir vel sukurs tokia pacia. galu gale, uzrakinus tema, kuri laika ji dar lieka forume prie pirmuju 50 temu todel ir kiti mato, kad neverta kurti panasiu temu. kaip prevencija veikia.

nu pvz kaj mano temakartajs ishtrina ash nepuolu nawjos kurtu…

a tau gaila kad bites resursu ?

taj ajshq Cha cha

nes nesi naujokas. o juk bangoj pilna ziopliu naujoku, kurie labai aktyvus, kuria po 20 temu per diena, visos kvailos, pavadinimai neinformatyvus ir t.t. Nežinau

na geraj bet po to uzhrakintas temas rejketu ishtrininet Cha cha vistiek man asmenishkaj taj nepatinka ta spyna Laimingas

na jo, po kokios savaites galetu drasiai trint. aaa, bet zutu perlai Cha cha Cha cha Cha chabutu nepasitenkinusiuju banga…

as uz

o koks aplamai skirtumas, istrinta ji ar uzrakinta, man tai px! Taip

taw Cha cha