Mano megstamiausias muzikos kanalas....

Mano megstamiausias muzikos kanalas…

Diena siaip tai man geriausias MCM, bet vakare, kai puko TV baigia savo svaigimus, tai ten toki ukrainieciu kanaliuka ijungia ir visai nieko muzika per ji groja!!! Bent jau 5-iu artimiausiu dainu sarasa parodo, tada gali arba ziuret arba pusvalandziui isijungti kita kanala!!!ŠypsenaVo tepMirkt

Jei turėčiau galimybes rinkčiausi VIVA ŠypsenaGerai

VIVA as nematau, bet pagal kitu atsiliepimus, tai… tyliuŠypsena

VIVA…MTV…kazn…Šypsena

VIVA ir MTV ziurau nemokamai,wot tepTaipAš nekaltasGerai

Vieno kazkokio geriausio negaliu isskirt, dazniausiai buna kad perjungineju kanalus MTV,VH1,MCM,PlayTv.Kai turejau VIVA tai ziurejau ir viva.Visi tie kanalai vienodi, tik vienur daugiau muzikos, kitur pokalbiu ir laidu dar kitur reklamu Šypsena

pasirinkimas nepasakyciau kad labai jau didelisŠypsena bet siaip daugiausia klausau ir ziuriu MTV,MCM na ir retkarciais VH1 Šypsena

MTV, gaila, kad pas mane neberodo VIVA, anksciau labai megau si muzikini kanala !!! Labas

Na ka as galiu pasakyt… Viva - tikras slamstas. Vieni vokieciai arba tarptautinis slamstas, o roko isvis beveik nerasta. Va Viva-2 buvo visai nieko. MTV siek tiek geriau. O kiek teko matyt tai VH1 labiausiai patinka, nes ju berods 3 variantai yra.

MTV geriausias. Apdovanojimus turbut daugiau niekur nekartojo, negirdejau kazkodel.

be konkurencijos {b] MTV

mtv2pop, nerealus, mazai reklamos, vedeja tik viena ir naujausia muzika

viva , mtv ir kartais tangotv Taip Gerai Šypsena

Tango TV paziuriu, dar VIVA kartais… Daugiau nieko ir nerodo pas mane. Aš nekaltas

Nei Viva, nei MTV nera faini is tikro - top 20 istisai suka ir tiek…Aš nekaltas

Kerrang! fainiausias Cha cha

MTV.

Cha chaCha chaCha cha sakai naujausia muzika… chm… per diena parodo 30 klipu. Nedaugiau! Ir tie patys POPSAS… nieko idomaus TaipTaipTaip

viva