Mano m55 kažko nelabai supranta ko iš jo reikalaujama(neveikia shutdown melody)

Mano m55 kažko nelabai supranta ko iš jo reikalaujama(neveikia shutdown melody)

Nu tai užsidėjęs ant m55 startup melody ir shutdown melody , nu tai viskas lyg ir normaliai , bet kaip tik telefonas būna įjungtas daugiau nei kokias 3 valandas , išjungiant shutdown melody negroja… o kai tik įjungęs išjungi , tada groja… tai kas per? Piktas

softas apluzes arba “prishiktas”

Nu aš į jį tikrai nešikau , ir nelaužiau jo… Ne Juokiasi O jeigu rimtai… gal galit pabandyt pas save taip padaryt , įdomu ar taip pat darytų… Nekaltas

Tai ar žinot kas čia jam yra? Gal čia pas visus taip? Baisu

Parodyk savo siemensui kas seimininkas Cha cha Juokiasi Juokiasi Mirkt Šypsena

archis33:nu as dar noriu jy tureti veikianti Cha cha o graziuoju neisheina… Liūdnas

Nu tai niekas neturit minčių kas čia jam yra? Čia gal taip ant visų m55? Ar galit užsidėti kokią nedidelę muzikėlę ir paskui kitą dieną(nu po dienos ar po paros) išjungt? Nu kad patikrint ar irgi negroja Mirkt

pas mano m55 irgi taip buna, bet retai

kazinau man tai nieko neitakoja kiek tel ijungtas ar isjunktas .pas mane failu sistemoj wav’u garso neina reguliuoti o nustatymuose galima.anksciau galejau.krc tas m55 turi belekokiu lagu Šypsena

Nu man taip ir atrodo kad čia dėl to laginimo , nes jau kaip lagina kai internete rašai va pvz į bitę+ kokią žinutę , tai jomajo Baisu

Krc Siemens M55 sux! =DDDD As pats turiu ir jis man baigia pragrausti visus nervus! Juokiasi Juokiasi Juokiasi

bet siaip tai neblogas tel Cha cha palaiko daug formatu ir siaip galima visokiu prikolu daryti su juo Šypsena

bet siaip tai neblogas tel Cha cha palaiko daug formatu ir siaip galima visokiu prikolu daryti su juo Šypsena

Nu gal jau ne taip žiauriai , bet jis mane irgi biškį užknist pradėjo , ypač kai rašai greitai SMS ir viską gerai kiek reikia suspaudai o telefonas pats daro klaidas , rašo visai netą… tai jeigu greitai parašau SMS tai reikia dar ištaisinėt klaidas padarytas telefono Kanda

del klaidu geriau kaltink kreivas rankas o ne telefona Cha cha

Tu čia manęs kreivarankiu nevadink klausyk , aš spaudžiu tiek kiek man reikia kad ta raidė pasidarytų , o jis kai nespėja , nu aš mačiau kaip vieną kartą jis darė , tai būna rašai greitai , rašai ir atleidi rankas ir žiūri į ekraną , dar raidės vartosi kokiu žodžiu geru atsilikdamos , ir būna telefonas nebaigia jų vartyt , o tiesiog likusias supila bet kaip Baisu Tai taip ir gaunasi nesamonė kažkokia tai… Pavargęs

Tai rasyk leciau Cha cha Neskubedamas sau, is leto. Krc taikykis prie telefono.