Mano kambarys


Mano kambarys

Mano namo viena kertele.

mmm…kaip grazu, net pavydas kyla Mirkt

truksta merginos prie apstatymo Šypsena

! trbt nenorejo sugadinti foto

kodel butinai mergina? jei kuris galite papuosti Miseles interjera, tai atsiuskite Miselei foto, ji jau ikomponuos jus kaip nors… o dabar rimtai: zidinys man nuostabus.

nu gal ir nieko… nesalta tarp akmenu?

vajezau, man tai atrodo čia tokios pat fantazijos kaip tas pirmas kartas su vokiečiu, lygiai 00:00, stojimo į ES naktį Juokiasi

nu ir ****inas apsvietimas…

Shalta ir nejauku tarp tiek akmenu ir plyteliu… 2 rushys plyteliu, akmuo, medis… tinkuota ir dazhyta… Kazhkaip per daug visa ko… O akcento taip ir nera, nebent zhidinys, bet jis irgi per blankus but akcentu… Atsiprashau uzh kritika Drovus Gėlė

o ka siulytum, Rudde? na, plyteles man niekada nepatiko… erdve gal butu galima isgrynint, parinkus kitokius baldus (itin santurios formos ir spalvos maturalaus pluosto gobeleno), juos isrikiavus prie sienu. virs arkiniu langu kabinciau drobines romanetes, kurios turetu uzdengti langu virsaus lenktuma. kedes masyvios, stalas staciakampis. sienu spalva keisciau i kokia nors murzinai blausia. ir man atleiskite uz kritika, ji nepikta. be to, kritikuot visada lengviau… arviuz, saikingai pavartotas naturalus akmuo nesaldo, atvirksciai. turiu akmenine pussiene miegamajame, zinau.

man akmeniniai zidiniai Ne, nors ir graziai atrodo… O seip Gerai kambarelis…

Atodo, kad teko buti siame name, savininkas gerai pazystamas, bet kad “misele” jame gyventu, tikrai ne… Gal klystu, taciau toks pats namas turetu buti Kaune, netoli Kauno mariu ir Panemunes pusyno… Sorry jei “uzvaziavau” Net idomu pasidare…

zidinis daug prabangos prideda,zinoma cia yra skonio reikalas veniem patinka kitiem ne, bet man tai grazu Taip

man tai kaip ginekologinio kabineto priimamasis

Zidinys man irgi patinka. Ti man atrodo siek tiek pjaunasi stiliai kambario ir valgomojo.

Grazu labai Taip

grazus zidinys labai Šypsena

Nuostabus zidinys.Tik as pakeisciau grindu danga,gal labiau derinciau prie zidinio spalvu,nes dabar tu spalvu perdaug. Hole matosi vienos spalvos grindys,valgomajame irgi…perdaug. Bet seip labai grazus ir siltas kambariukas

Grazus zidinys Gerai