mano jawa


mano jawa

tokia gera nuotrauka kabejo forume su mergicku uzpakaliukais is vokieciu gatves, o dabar jawa… Cha cha Cha cha Cha cha

na bet irgi tinka, nes svarei nuplauta Gerai

gerule Šypsena

kaskas palaseje is po mataro,gal ir gerule is isvaizdos bet jeigu leidzia tarpines tepalus tai nieko cia jau ir gero

cia gali buti ish duslintuvo lasa Šypsena bet ash taip manua Mirkt

aha dar apacioj po wariklio swiezias plemas tas tai ne is duslintuwo(ash to plemo nemaciau) Cha cha

Is dezes sunkiasi. Daug jawu ta liga serga. Gumas nuo sakiu be reikalo nuemei-specialiu “pylniku” taigi neuzdejai… Oi varvet prades. Dar vienas patarimas - pasikeisk lankus, nes sitie per ploni ir nieko neapsaugos. Pas mane dvigubai storesni ir tai sulinko, kai bratka Audines sparna isdrapakavo Cha cha

hm… kaskaip man atrodo kad cia ne tavo jawa, nes as turiu tokia pat foto ir is galo o numeriai tai cz o ne lietuviski.

He, tai kaip cia yra, maredga?

mano jawuke tepalu neleiidzia Liežuvis o lankai gal truputi storesni tai buwo pora kartu kai nuvirto tai nieko Šypsena dar ir kritimas buvo bet ir nieko Cha cha

tai D-a-r-i-u-X idek cia ta foto !!! Šypsena

nu daili jawa ir kas?.. Nekaltas

Svariai nuplauta, bet matosi tepalo demes po varikliu ant asfalto…

Hebra Cia ne Maredgos motas 100% as irgi turiu sita jawa foto is visu pusiu ir is gali, atsisiuncew is cz saito kazkokiu…!!!

Vaikel, galejai koki sustresni mota is lenku svetainiu cia parkopint… Javom domejaus, tai pries pusmeti parsipuciau visas 3 projekcijas to “TAVO” moto … Šypsena

nezinot su javom kokiu lietuvisku adresu?

ir cia visi kur mato tipo pamelita cia ne ji!!!

kas cia per triperis Liežuvis

kavok ta lauzą