Mano ir kaip mano :)

Mano ir kaip mano :slight_smile:

Kartu 233Ag Taip

turtOlis Velniūkštis Cha cha

Baiktu, po kaire gi krizine 1,3 dyzelis, ekonomija. Nuplautas uz 6lt Gerai Kaip smagu uz koki ~120lt uzsipilti ir vaziuoti kol atsibos Šypsena

tik dar jos nepasieke krizine kaina Cha cha

panašiai ir aš dabar važinėju, kokius 90l užpilu ir pamirštu Ufff kabrike baką užsipyliau pravažiavau ~70km ir jau matosi jog rodyklė kritusi… passate 450km pravažiuota ir rodo dar pilną baką Cha cha

diesel power as supyles i vw su nuorinimais, nuvaziuoju iki liepojos oro uosto ir gryztu i kiema, dar kita diena nuvaziuoju prie juros, gryztu atgal ir tik tada pajuda rodykle Cha cha

dr002>Suomis pirkejas kazkur dingo Liūdnas Patikrino viska Autodinoj, aisku nieko nerado, bet dingo. O geriausia skambino moteriske is Kauno ir sako tai jus cia Vilniuj parduodat toli man vaziuot apziuret Cha cha

blemba kaip as noriu tokiu veidrodziu… Šypsena

perkant masina uz 28klt mat 100km jai toli vaziuot Juokiasi as cvekui kapota i plunge vaziavau pirkti

Gmc tu man vieną pasakyk, nx slėpt numerius? Cha cha

nu as su 30l duju bakeliu apie 300km nuvaziuoju Cha cha

kažkada trenkiausi į Panevėžį pežą 406 žiūrėt Juokiasi jei ne draugai tai ir dabar su juo važinėčiau Cha cha

dr>aha nustebino ir mane Šypsena as is Vilniaus i visokias Taurages vazinejes esu belekiek, o cia… Šypsenasoprano>nugi taip graziau Taip jei butu cielas numeris - tiek sasaju nebutu Šypsena

under, kad rodykle nepaslenka tai dar nieko nereiskia, pas mane irgi rodykle ilgai eina iki pirmo bruksnelio, o tada dvigubai-trigubai greiciau. Pradejau skaiciuot kad su lengvaja per metus isuku 10.000, jauciu neverta dyzelio imt…

kai kažko noriu man px kur važiuot, pvz ratus iš SHARR’o pirkau tai irgi į Pnvž važiavau Šypsena

O vat Corsoj rodykle visada labai letai juda (ypac po foresterio Cha cha ) Taip

būtų corsa koks mersas ar bmw tai pirkčiau Cha cha

soprano>galiu uzdet koki nori zenkliuka Cha cha

skanaus daliwiaiipix.lt/desc/96515662/ ŠypsenaGmc mamkai reik Mašina, bet būtinai turi būti automatas