Mano draugas-gejus

Mano draugas-gejus

Tai dziakis, kad turi gera drauga! Juk ir Madona sako, kad geriausi moteru draugai gejai ! Na nebent tu ji isimylejusi, tada daug liudniau Liūdna
Bet juk yra vyru ir nr geju, susirask toki, o su savo zydruoju draugu dziaukis prasminga draugyste be vyro ir moters tarpusavio bendravimo ypatumu Šypsena

Kaip per kelis metus nesupratai, kas jis toks? Susirask normalu vaikina, o ta egzemplioriu pasilik vietoj drauges. Pazistu keleta "zydru", jie tikrai moka isklausyti ir gali patarti net meiles reikaluose.

As visiskai su tuo sutinku
Gerai

Nepergyvenk,džiaukis kad neištekėjai už jo Baisu dabar turėsi gerą draugę Labas

Teisingai. Ir ieskokis kito, kuriam moteriskos rupiCha chaTaip.

Meiles ateina ir praeina, o draugai lieka Šypsena Kas nors gal pasakys, kad likote tik draugais, bet … gerai pagalvok ir suprasi, kad likote net draugais, ir tai tikrai nera labai blogai. tai daug geriau nei nieko. O skauda tai tik laikinai. Šypsena

Patarle sako: pasakyk kas tavo draugas, as pasakysiu kas tu!

Na brangioji, nepergyvenk, suprantu kaip tau skaudu Šypsena, bet tikrai as turejau drauga (ne vaikina) geju, gaila kad dabar gyvena olandijoje. Tokio draugo linkeciau kiekvienai, gal tai i gera ?

Tai gerai kad is viso suzinojai.Isivaizduok kas butu buve jei butum nesupratus.Beje jie patys geriausi draugai.Mirkt

Eikit shvilpt su savo zydrais. Reik Murzos ir automato.
Liga tai ir kazi ar isgydoma. Lai smerkia mane kam nepatinka.

Nu kaip merginom tai nezinau, bet as tai nenoreciau karisoko zydro turet. Nepatinka jie man, oi nepatinka… Piktas Slykstynes!

tema tokia: “Mano draugas-gejus”
na ir kas ce tokio paklausiu as?-- mano irgi ir ne vienas… draugysteij tas netrukdo… Cha cha Tu ieshkok mergaite ne draugo, o vaikino, vyro Mirkt

Ai nu svarbu jus visi zaist puikiai mokat nors vienas jam padekit “asai” jus… bl uzp… Piktas

wisiska tiesa!

*bliamba* idomu kaip jus pazaistumet Nekaltas

nu iki Gusto jam toli dar

Moka … bet gal bijo ?

Siaip Salenga zajdzia gerai. Ir labbaj geraj… prisiminkim tas pirmasias rungtynes su Maccabi kaune kada Salenga dar nebuvo i duobe ikrites. per pirmus 2 kelinius imete 16 tasku. tigi pasirodo jis moka zaist…

to furdi: cia nei Zalgirio arena ,nei diedukas uz Salengos nugaros nera CSKA zaidejas