mano busimasis mini... ;)

mano busimasis mini… :wink:

photoshop mini Cha cha

fotokrautuve mini Juokiasi

foto Veee

pirksiu ir desiu tuning… Gerai ka manot…? as tai manau bus suPER… Girtas Cha cha

gal ir nieko Drovus

hot_sauce | 07-23 17:22 pirksiu ir desiu tuning… ka manot…? as tai manau bus suPER… Gerai sugalvojai nors man i be tuningo butu gera Šypsena nors su tuningu dar geriau Cha cha sekmes Sita pats darei ???

jo pats dariau… Drovus o ka prastai? Nekaltas siaip ir man sita tacka ir be tuningo mylimiausia Apkabinimas bet tu Gramass pagalvok kaip ji atrodytu jei po dugnu neon butu, sportines sedynes, aparatura uztamsinti langai, ir visi imanomi navarotai… Nekaltas jeigu jie sutilptu i sita maza spuogiuka… Cha cha

na pas draugeli ir recaro sedynes sudetos ir sportine dusliarka ir aparaturos prikrauta Cha cha ir nieko vaziuoja Cha cha

hot_sauce nu yra keletas klaidu bet pakankamai gerai Mirkt Gerai jo su navarotais tikrai gera tacke bus , nors man joje yra vienas minusas kuris daugkam yra didziausias pliusas tai - jos dydis Ne laba jau maza nors nepaisant sito ji visvien Gerai

Gramass>>>> respect… Gerai Labas

sujungims>>>> apie sita kalbi…? autoplius.lt/lt.php/2;search_action;view;urlid;144781;main_ limit;-1

ir tiesa Gramass viska is rankos paisiau… ta prasme visi buferiai daryti rankiniu budu, be jokiu copy is kitu photo… Taip Cha cha

hot_sauce | 07-23 21:43 ir tiesa Gramass viska is rankos paisiau… ta prasme visi buferiai daryti rankiniu budu, be jokiu copy is kitu photo As taip ir galvojau del to ir tau respect kad ryzais paisyti , beja jei neklystu tu dar tik pradedi dirbt su PhotoShopu Mirkt Bet kuriuo atveju gerai nes musu gretos visai nedideles Nekaltas

Gramass>>>> Gerai joo siaip aplamai labai retai kada surandu laijko… bet tai darydamas jauciu malonuma… Girtas kas ir yra svarivbiausia… Gerai Taip

labai jau viskas sublurinta Šypsena