Mano bulytė-braškiautoja!

Skaitant prisiminiau savo dvarniukę mažyliukę Musę. Amžiną jai atilsį… Nežinau Angelas Tai ji nueidavo į mano mamos taip puoselėjamų pomidorų šiltnamį(kai niekas nematydavo), užšokdavo ant lysvės ir prasisukdavo pro rinktinius pomidorus. Tie pomidorai būdavo palikti sėklai, o kitų ji neimdavo. O šiaip visokios bulvės, morkos, žirniai ir braškės jai būdavo įprastas maistas. Na, o dabartinė mano augintinė pinčeriukė taip pat neatsisako vaisių ir daržovių, tik žalių bulvių jai nebeduodam, nes nesveika… Drovus

linksma

Mano bokseris Taurutis anksciau labai uogaudavo mamos sode Cha cha. Dabar jau visai blogai mato Liūdnas, tai prirenku uogu ir duodu is rankos. Beje, jis ne tik vasara is sodo uogyciu megejas, pries kaledas pasiulem mandarino skiltele, kad apsiseilejo Niam niam Niam niam(j. Teko pavaisinti Taip. Dabar kai tik uzuodzia mandarina - zinok viena skiltele butinai turi skirti Jam Kietas. Girdejau, kad gali buti alergija nuo citrusiniu vaisiu ir ju nerekomenduojama duoti Nekaltas. Tik kad jam jau 13metu ir manau kolkas nepakanke, ir toliau nepakenks Nekaltas. Nori- tegul eda kol gali Niam niam

nu musu suo kazkaip jei neduotume vaisiu tai turbut ir liktu alkanas Nekaltasnezinau ypatingai needri mergaite si kart pasitaike- is esmes eda vien obuolius,vysnias(saldytas),kitus vaisius,kartais duodam koki mandarina,na dar eda gryna mesa,kartais varske Nekaltasi visus kitus produktus net neziuri,nors kartais ir bandem pakankit ilgiau neduodami ko ji geidzia- sausiakas likdavo neliestas Nekaltas

Akivaizdu,kad jusu suo vegetaras.