manikiuras

manikiuras

Baisu Vau! Apakęs Be be be

einu pirkt mobylkos su fotoaparatu. fotkinsiu savo piestukine.

ale rimtai, kas cia db??? Cha cha a! pavasaris Cha cha b+ atgija po truputi Cha cha

o gal rek? Cha cha

rek bo su grudu ir nickas su skaiciais.

paspringau besikvatodama, adr gal ir asara isspausiu Cha cha

Laimingas nikas su skaiciais Geraio cia tas geras

bent pralinksmina tokios foto Cha cha

Visu laiku geriausia klubo foto.

Martynuk Cha cha emma11, prieš dėdama savo menus, perversk galeriją ir blaiviai pasverk, ar tavo darbas atitinka galerijos lygį? Ar jis įdomus tau pačiai, tavo draugėms, tėvams?

Kaip meniska Nekaltas

Grigas> teisingai tu porini, bet nesu tikras ar emma11 perskaitys tavo zodzius. Jauciu kad ji pamirso kur butent idejo sias nuotraukas. Juk Bitej plius sitiek forumu, o galeriju tai is viso… Baisu

Siulyciau pradet verst nuo galo Šypsena

Money-kiauras Apakęs

va sitos pastarosios devynios fotografijos puikiausiai iliustruoja mano ideja nereku temoje. tai turetu buti automatiskai istrinama ir niekas del to neliktu nuskriaustas. nemanau, kad ir pati autore, suzinojusi, kad jos nuotraukos bus koliojamos, noretu jas palikti galerijoje nebent ji yra koks nors izulus xamas, besistengiantis pakenkti klubo bendruomenei (pasitaiko tokiu, visi is patirties zinom), na tada nuotraukos turetu buti tuo labiau trinamos Šypsena

Netrinkit, nors komentarus skaitydamas gali nuotaika pasikelt Juokiasi Cha cha Juokiasi

Juk jeigu nebūtų tokių foto, tai tada bus neįdomu visai. Kur jūs žmonės išsiliesite?

O kodel ne? mano manikiurine, mano tualetiniu poperiaus ritinielis, mano panauduotas tualetinis poperius… Vau! Didziuju meninimku fantazijos bekrashtes Juokiasi