Manikiuras! Jo ypatumai ir t.t.

Manikiuras! Jo ypatumai ir t.t.

Mielosios, kaip darotes manikiura, lakuojat nagus namie. Kaip pasidarot grafiti ant nagu? kokiais budais? ...

Manikiura visada darausi pati. Nukarpau odeles prie nago specialiomis znyplelemis, kartais nagus nupoliruoju. Tada lakuoju. Pas manikiurininke niekad nebuvau. Pati moku susitvarkyti MirktO kas tas grafiti ?)

grafiti, tai iv.piesiniai ant nagu.

Tiek o tiek tokiu temu yra prikurta cia Nekaltas negi sunku pasiziuret? Kiek galima rasyt ta pati? Nekaltas

ne grafiti, o daile Liežuvisgrafiti - piesiniai ant sienu

paprastaj laukuoju ir tiek Cha cha

nu pvz si savaitgali tai buvau prisiklijavus , tai ir labai graziai laikes ir labai graziai atrode. ir viska darai namie, lakuoju, su mazu teptuku kartais papiesiu ir viskas

Patarimas ieshkanchioms nagu dailes. Nenoriu reklamuoti konkrechiu puslapiu Ne tikrai yra laabai geru Taip Papraschiausiai nueikit i kokia nors paieshka, kad ir i googla ir parashykite - nailart. TaipIshmes tokia galybe puslapiu, kad atshoks fantazija apie tai temas kurti Juokiasi Cha cha Bučkis

nagai mano nėra labai stiprūs, lakuojuosi pati, ir manikiūrą darausi pati. O tokių temų buvo jau n kartų Nekaltas

O gal gali kokia nuoroda imest? Mirkt Kiek ieskojau per google, tai man rasdavo visokiu psl, kur jau tiek pripiesta ant nagu Apakęs Nei grazu taip margai, nei pats nusipiesi Mirkt Noretus kokiu paprastu, nelabai pastebimu rasteliu pasiziuret.

daznai namie darau..kaip nusipiest.. ???tam buna specealus teptukai(jei neturi..gal turi sena laineri gali ji panaudoti..)ir piesi.. Tūsas~ Buna manikiuru knygutes su paveiksliukais ir t.t.. Šypsena Drovus Angelas..~ Gėlė~..

jauw tokiu tema pilna buwo ... Ignoruoju

o as vysada ainu i salona, nes pati kai daraus susikarpau desine ranka Drovuso pati irgi nesilaikuoju, nes nespeja ugu lakas nusilupt iki kito vizito pas manikuriste Flirtas

Namuose.

Kas sugalwojo ta grafiti ant nagu? Gal pasidometu kas tai yra jei jau taip nusisneka Nekaltas

Tik pas manikiuriste Flirtas

internete mačiau, kad manikiūrą daro su tokiais purškiamais dažais iš balionėlių su specialiu aparatu, ten gaunasi jau vos ne paveikslai ant nagų... gal ji tai ir turėjo omeny... Nekaltas šiek tiek panašu į tikrajį graffiti ant sienų Cha cha

Taip

Labas