Mane įsimylėjo pusbrolis (bent jau taip sako)

Apakęs

Bliamba Cha chaCha chaCha cha

Pusbrolis įsimylėjoBaisuApakęs na čia jau absurdas.gal jis koks lėtas ir nesugeba bendraut ir kabint kitas merginas.
Pagalbos jam reikia psichologo

Kazkada gal pries 10 ar daugiau metu vienam laikrastyje irgi buvos iskeltas toks klausimas. Buvo klausnejama kunigo ar gali pusbrolis ir pusesere tuoktis, ar tai leidzia baznycia? Atsakymas: galima, bet nepatartina Šypsena

Eik…eik…negali bootNepusbrolis su pusesereApkabinimas,gali tuoktis?Kazkaip unreal skamba

Patikek ir man buvo keista. Bet ten tipo reporteris dave sita klausima, nes i laikrasti viena boba buvo parasiusi sitoki klausima: ar gali pusbrolis su pusesere tuoktis. Nes atseit irgi tokia pat situacija isimylejo viens kita.

nius paziuresim kaip toliau bus, o toliau jau imsiuos kokiu rimtesniu priemoniu…

mokykis is ADOMO ir IEVOS Juokiasi

Jo gal jis tik siaip susvaigo o dababr gailisi pasakes tai…Nekaltas

tai dar dziaukis kad ne pussesere isimylejo!Laimingas

niu ce jau butu virshune…

niu j situacija ne ish maloniuju, bet manau jam tuoj viskas praeis

tuoj bus taip,kad suzinosit, jog vienas is jusu yra ivajkintasŠypsena taip serialuose bunaCha cha

Greiciau pasirodys, kad vieno jusu mama buvo nuklydusi "i kaire"-
tik vargiai tai suzinotum, net jei butu tiesa Mirkt

vajezawApakęs Cha cha nesinervink…pamyles ir praeisMirkt

Tik nepersistenk Cha chaCha chaCha cha

Niu kiek zinau, tai viduramziuose aukstuomenes sluoksniuose buvo iprastas dalykas tuoktis pusbroliams. Niu per kelias kartas truputi stogai pavaziavo jiems nuo genetiniu panasumu, bet is principo nieko cia super tragisko.
Keistai agresyvi cia daugumos reakcija…chm…chm…

tai tu paprasciausiai pasakyk kad jei dar prie taves lys tai taip gaus y savoMyliusnuki kad apsivozGirtasir bus jam meile jei tai nepades tai tada isvis su juo nebendrauk ir pasakyk kad as negaliu pakest kai tu prie manes lendi ir kai baigsi man pasakot kad mene Myliutai tada ir bendrausi gal atstosMirkt

Cia tai keblu.Pabandyk jam paaiskinti kad nera jokiu kalbu apie judu du…Juk jus gimines…Beto turi vaikina…Manau jis protingas ir tave ir visa keblia situacija supras.Net pati nezinau ka daryciau…

Ka jus suprantat Meileje pusbrolis su pusesere…