Mane įsimylėjo pusbrolis (bent jau taip sako)

Mane įsimylėjo pusbrolis (bent jau taip sako)

Kai man tai pasake, as tiesiog vos infarkto negavau, juk jis mano pusbrolis…tas pats su kuriuo visas vasaras lakstydavom kaime mazi, tas pats, kuriam pasakodavau visas savo mejles sejles,visada vienas kitam padedavom,visada puikiai sutardavom, o dabar nebezinau, pasake tai ir it kirviu nukirto, nenoriu prarasti tokio gero pusbrolio, bet as jo nemyliu, beto ir negaliu myleti
neismanau ka daryti…

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! !!! Taip tik serialuose buna!!! Mes ji is galvos, kazkokia nesamone… Šypsena

xex…ydomu…

gal tewus paklausk ir ishsiaishkinkit giminystes ryshius…
gal ce meksikietishko serijalo pradziaMirkt

Kraujomaisa blogaiNe
susirask vaikina,gal jam ta meile atsoks

as rimtai, o pusbrolis jis man tikras…

as vaikina turiu, ir pusbrolis apie tai puikiai zino

reiktu tavo pusbroliui su lazda galva permusti, kad daugiau tokiu iskrypelisku dalyku neprisigalvotu… Baisu

Daznai taip buna…Kai man buvo 7eri as irgi buvau isimylejus savo pusbroli,ir sakydavau,kad uzaugusi "zenisiuos" tik su juoJuokiasi Bet uzaugom,viskas pasikeite,dabar net mazai bendraujamNekaltas Gal kada vel susieisim…O kiem tavo pusbroliui metu???Cha cha

jam 22, o man 21

maziau kreipk demesio i ji. blemba juk jis tavo PUSBROLIS, O YPAC TU JO NEMYLI…

reiskia tavo vaikinas nezino,kad toki pusbroli turi
jei buciau tavo vaikinas,tai ble t,jam greit atsoktutokios nesamones

Piktas

teigi as nenoriu jam nieko blogo, tik noriu graziai kaip nors jam viska paaiskinti, nors bandziau jau…nebepadejo

SUTINKU SU TAVIM !!

jei nedaeina graziuoju,tai daeis per kitas kuno vietasBaisu
netempk gumos,po to dar tu i ji isimylesi,tada tai pravalas is vis busTaip
jei jau jis taip taveMyliu,parodyk jamIgnoruoju,biski ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia,ikals poraAlus
ir praeis

aš galvojau kad tik kaimynai keisti, pasirodo pusbroliai dar keistesni Baisu

MAN PATINKA TAVO MINTYS…

stengiuos zmonem padetDrovus

Gali nepergyvent… Padulkins jis tave porta kartu ir apsiramins… Ir vel ramiai galesi gyvent… Nieko blogo cia nera…

ne cia tai jau negerai butuNe,tokios akytesDrovus,dar nereiskia,kad jis tave Myliu