Manchester united fanams

Manchester united fanams

tai yra mano megstamiausias futbolo klubas, kas kokius gandus girdejot, ar siaip norit isreiksti savo nuomone, ka papasakot.

machesteris nuipirko du futbolininkus: brazila, kurio pavardes dabar nelabai atsimenu ir portugalieti 19-kos metu ronaldo(cia jo, daug zadanti pavarde ir kaina normali apie 14mln doleriu) kolkas tiek naujausiu ziniu

senos cia naujienos.nueik i tema apie futbolo transferus ir viska is ten suzinosi.o temu apie mu tikrai buvo ne viena.pasiieskok.

Visos naujienas stengiamasi pateikti puslapyje…
http://manutd.visiems.lt - tiesiog kartais pritrūksta laiko, kad atnaujinčiau, kai tik sužinau… tačiau stengiuosi netempt į vakarą Juokiasi

Visus norinčius prisidėt Drovus maloniai kviečiu… Cha cha

nebera Beckhamo nebera komandos

Man U ir be Beckham’o yra labai geri. Zinoma jo pasu truks, bet komanda tokia pat gera. Amerikoj l geraqi mates, nes dejo visus i pavesi.
As tik uz MAN U!!!
O Arsenalo ir Liverpoolio fanams Ignoruoju

Lisabonos "Sporting" 3-1 Manchester United…ir tai tu vadini dejo visus y pavesi…?Nekaltasbet…vienas is pagrindiniu "Sporting’o" pergales "kalviu" Ronaldo…[kuris dare su MU ka norejo…Cha cha]…jaui persikele y Old traford…Kleberson taipat nera prastas…tai…Nekaltasgal ir neturetu atrodyt "raudonieji velniai" prasciau nei praitais metais…Nekaltas

ŽvaigždėForza RossoneriŽvaigždė

beckhamas buvo man unt siela ir isejoLiūdnas na ir tegu jis tame real uzsipeep, kai i pagrindine sudeti nepaims, tai ir gales sau suoliuka sildytLiežuvis na tikuosi siemet man unt mus siemet pradziugins pergalemŠypsena

tai jau tikraiLiūdnas

Nesamone kad del 1 zaidejo nebus komandos
nera nepakeiciamu. Seras zino kas geriau komandai o cia postringavimai per telika tik matant atrodo mazu maziausiai nerimtai. Pardave reiskia teip reikejo. O ar pataike teisingai padaryt ar nepataike matysim sezono pabaigoj.
MUFC yra ir bus MUFC ar su beckhamu ar be jo
Glory glory Man United Taip mes nugalesim Taip

Po velnių, baikit čia verkšlent dėl to Beckhamo!!! tegul jis dabar sau ramiai trūnija tam savo Reale Liežuvis. galima pagalvot kad jis žaidė už visus vienuolika Juokiasi. išsiversim ir bejo, viskas bus čiki GeraiTaipMirkt

as manau, kad daug MU fanu prades sirgti uz realaJuokiasi

tai reiskias, kad jie nera MU fanaiVeee

Oi jus MU fanai…kol jus "mysciojat" del to isreklamuoti varliaus…[Beckhamo]…jusu mylimas klubas suzaide rungtynes pries Premier lygos vidutiniokus…Manchester U. 4 - 0 Bolton W. …na paziurejus i rezultata…nebereaikia ne komentuoti kanors…rezas sneka pats uz save…Taipnu ku…Mu fanai…galit eit gert…AlusCha cha

*KACKIS geria Taurė

O šiaip… apsilankykite http://manutd.visiems.lt Laimingas
Arba tiesiog http://manutd.lietuvoje.info Cha cha

sekmesŠypsena

Beje, tie vidutiniokai yra vieninteliai, turintys teigiama santyki macuose su Man Utd, Jie laimejo 41, o Man Utd 40 berods. Siaip ar taip, kam reikia Beckhamo, tik paziurekite, koki baudos smugi Gigsas skele! Apakęs

realas- mnao nekenciamiausias klubasBlogai nezinau kas turi atsitikt, kad sirgciau uz ji, nebent aptemt protasTūsas